3. Ruj
27. Svi
Info - Primera RFEF 2
Primera RFEF 2 - Sljedeće utakmice Uživo
28. Sij
Danas
SD Logrones
SD Logrones
17:00
Murcia
Murcia
Eldense
Eldense
19:00
Osasuna B
Osasuna B
Barcelona B
Barcelona B
19:15
R. Sociedad B
R. Sociedad B
29. Sij
Sutra
Baleares
Baleares
12:00
La Nucia
La Nucia
Ath Bilbao B
Ath Bilbao B
12:00
UD Logrones
UD Logrones
Castellon
Castellon
12:00
Cornella
Cornella
Alcoyano
Alcoyano
12:00
Numancia
Numancia
CD Calahorra
CD Calahorra
17:00
Sabadell
Sabadell
CF Intercity
CF Intercity
17:00
Gimnastic
Gimnastic
Amorebieta
Amorebieta
18:00
Real Union
Real Union
4. Vel
Subota
Real Union
Real Union
17:00
CF Intercity
CF Intercity
Murcia
Murcia
19:00
R. Sociedad B
R. Sociedad B
Cornella
Cornella
19:00
Barcelona B
Barcelona B
5. Vel
Nedjelja
Amorebieta
Amorebieta
12:00
Sabadell
Sabadell
La Nucia
La Nucia
12:00
Castellon
Castellon
Eldense
Eldense
12:00
Baleares
Baleares
UD Logrones
UD Logrones
16:00
Alcoyano
Alcoyano
Gimnastic
Gimnastic
17:00
Ath Bilbao B
Ath Bilbao B
Numancia
Numancia
18:00
CD Calahorra
CD Calahorra
Osasuna B
Osasuna B
18:00
SD Logrones
SD Logrones
O P N I Golovi Bod
1 Eldense 20 11 5 4 27:14 38
2 Castellon 20 9 7 4 27:16 34
3 R. Sociedad B 20 9 7 4 30:21 34
4 Murcia 20 9 6 5 26:17 33
5 Barcelona B 20 9 5 6 21:21 32
6 Osasuna B 20 9 4 7 26:22 31
7 Amorebieta 20 8 6 6 26:19 30
8 Cornella 20 7 7 6 17:19 28
9 Numancia 20 7 6 7 20:20 27
10 SD Logrones 20 7 6 7 25:26 27
11 Gimnastic 20 7 6 7 20:25 27
12 Real Union 20 7 5 8 21:25 26
13 Alcoyano 20 6 7 7 18:20 25
14 La Nucia 20 5 10 5 20:23 25
15 Sabadell 20 7 4 9 20:26 25
16 Baleares 20 5 9 6 20:20 24
17 CF Intercity 20 6 5 9 24:23 23
18 UD Logrones 20 4 9 7 19:19 21
19 Ath Bilbao B 20 3 5 12 14:31 14
20 CD Calahorra 20 2 7 11 13:27 13
# Igrač Momčad G A
1. . Eneko Jauregi Amorebieta 10 0
1. . Ignacio Agustin Sanchez Romo Real Union 10 0
3. . Dioni Baleares 9 0
4. . Javier Marton R. Sociedad B 8 0
4. . Pedro Leon Murcia 8 0
4. . Mario Soberon Eldense 8 0
7. . Iker Unzueta SD Logrones 7 0
7. . Daniel Romera Castellon 7 0
7. . Urko Iruretagoiena Ath Bilbao B 7 0
10. . Barbera V. Barcelona B 6 0
10. . Jon Magunazelaia Argoitia R. Sociedad B 6 0
10. . Ruben Mesa Numancia 6 0
10. . Alcaina Raul Alcoyano 6 0
14. . Barbero Osasuna B 5 0
14. . Guillermo Gimnastic 5 0
14. . Pau Martinez Osasuna B 5 0
14. . Juanto Ortuno Eldense 5 0
14. . Manuel Sanchez Castellon 5 0
14. . Josep Miguel Fernandez Codina CF Intercity 5 0
20. . Dani Vega Murcia 4 0
28. Sij
Danas
SD Logrones
SD Logrones
17:00
Murcia
Murcia
Eldense
Eldense
19:00
Osasuna B
Osasuna B
Barcelona B
Barcelona B
19:15
R. Sociedad B
R. Sociedad B
29. Sij
Sutra
Alcoyano
Alcoyano
12:00
Numancia
Numancia
Ath Bilbao B
Ath Bilbao B
12:00
UD Logrones
UD Logrones
Baleares
Baleares
12:00
La Nucia
La Nucia
Castellon
Castellon
12:00
Cornella
Cornella
CD Calahorra
CD Calahorra
17:00
Sabadell
Sabadell
CF Intercity
CF Intercity
17:00
Gimnastic
Gimnastic
Amorebieta
Amorebieta
18:00
Real Union
Real Union