TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa UŽIVO | Boks
Boks prijenosi uživo
Boks
Petak, 29. Ožu
Boks
Subota, 30. Ožu
Boks
01:00
Elijah Pierce
Arthur Villanueva
Pierce Vs. Villanueva: Fight Night (free To Watch) | Arthur Villanueva (35-4-1) Returns In An Eight-round Bout Against The Highly-regarded Prospect Elijah Pierce (18-2-0) At The Overtime Elite Arena In Atlanta. Following His Retirement In 2019, Villanueva Decided To Re-enter The Boxing Ring And Has Triumphed In His Last Three Matches.
20:00
Kurt Walker
James Beech Jnr
Walker Vs. Beech Jr: Fight Night | Undefeated Kurt Walker (10-0-0) Is Set To Face James Beech Jr (16-5-0) In A Clash For The Wba Continental Europe Featherweight Title, Live On Dazn. With The Co-main Event Being Two Undefeated Fighters In fearghus Quinn (9-0-0) And aston Brown (5-0-0) Competing For The bbbc Celtic Middleweight Title.
Nedjelja, 31. Ožu
Boks
01:00
Arsen Goulamirian
Gilberto Ramirez
Goulamirian Vs. Ramirez: Fight Night | Arsen Goulamirian (27-0) Puts His Wbc World Cruiserweight Title, And Unbeaten Record, On The Line Against Former Light Heavyweight Champion Zurdo Ramirez (45-1) In California.
Natjecanja - Boks
28. Ožu
Adorno vs. Walters | Lightweight
ProBox TV Events Center | Plant City, FL | Ace Boxing |
29. Ožu
Honorato vs. Perea | Shooto 121
Upper Arena | Rio De Janeiro
|
29. Ožu
Carrillo vs. Rankin | Super middleweight
Wayne State Fieldhouse | Detroit | Salita Promotions |
30. Ožu
Hardwick vs. Clay | CW 169
Indigo O2 | London
|
30. Ožu
Blanchfield vs. Fiorot | UFC ON ESPN 54
Boardwalk Hall | Atlantic City
|
30. Ožu
Pierce vs. Villanueva | Super welterweight
Overtime Elite Arena | Atlanta | |
30. Ožu
Valdez vs. Wilson | Super featherweight
Desert Diamond Arena | Glendale, AZ | Top Rank |
30. Ožu
Walker vs. Jnr | Featherweight
Ulster Hall, Belfast | Conlan Boxing |
31. Ožu
Goulamirian vs. Ramirez | Cruiserweight
YouTube Theater | Inglewood, CA | Golden Boy Promotions |
31. Ožu
Tszyu vs. Fundora | Super welterweight
T-Mobile Arena | Las Vegas, NV | TGB Promotions |
31. Ožu
Kunimoto vs. Kani | Minimumweight
International Conference Hall | Nagoya | TGB Promotions |
31. Ožu
Wardley vs. Clarke | Heavyweight
O2 Arena | Greenwich, London | Boxxer |
4. Tra
Delija vs. Moldavsky | 2024 - PFL 1
Boeing Center at Tech Port | San Antonio, TX
|
18. Svi
Fury vs. Usyk | Heavyweight
Kingdom Arena | Riyadh | |