Nogomet
Hrvatska

2. HNL

15. Kol
3. Lip
Posljednji video sažeci
Sažeci: Dragovoljac - NK Dinamo Zagreb 2 (0-2) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Bijelo Brdo - Junak Sinj (2-1) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Cibalia - Croatia Zmijavci (3-0) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: NK Dinamo Zagreb 2 - Dugopolje (2-0) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Hajduk Split 2 - Osijek 2 (4-3) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Kustošija - Inter Zaprešić (0-1) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Opatija - NK Međimurje (1-1) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Rudeš - Dubrava (2-1) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Sesvete - Dragovoljac (4-3) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Solin - Orijent (1-2) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Croatia Zmijavci - Dugopolje (3-0) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Opatija - Dragovoljac (0-0) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: NK Dinamo Zagreb 2 - Osijek 2 (3-0) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Cibalia - Rudeš (0-2) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Croatia Zmijavci - Inter Zaprešić (2-1) | 2. HNL
| Hrvatska Nogometna Televizija
Pokaži još ostale (+10)
Info - 2. HNL
2. HNL - Sljedeće utakmice Uživo
11. Svi
Utorak
Rudeš
Rudeš
14:55
Dragovoljac
Dragovoljac
12. Svi
Srijeda
NK Dinamo Zagreb 2
NK Dinamo Zagreb 2
15:00
Inter Zaprešić
Inter Zaprešić
Sesvete
Sesvete
17:30
Junak Sinj
Junak Sinj
Dubrava
Dubrava
17:30
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci
Opatija
Opatija
17:30
Kustošija
Kustošija
Cibalia
Cibalia
17:30
Orijent
Orijent
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
17:30
NK Međimurje
NK Međimurje
Solin
Solin
17:30
Osijek 2
Osijek 2
15. Svi
Subota
Junak Sinj
Junak Sinj
17:30
Solin
Solin
Dugopolje
Dugopolje
17:30
Sesvete
Sesvete
Inter Zaprešić
Inter Zaprešić
17:30
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
NK Međimurje
NK Međimurje
17:30
Hajduk Split 2
Hajduk Split 2
Dragovoljac
Dragovoljac
17:30
Cibalia
Cibalia
16. Svi
Nedjelja
Osijek 2
Osijek 2
17:30
Rudeš
Rudeš
Orijent
Orijent
17:30
Dubrava
Dubrava
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci
17:30
Opatija
Opatija
Kustošija
Kustošija
17:30
NK Dinamo Zagreb 2
NK Dinamo Zagreb 2
19. Svi
Srijeda
Hajduk Split 2
Hajduk Split 2
17:30
Dugopolje
Dugopolje
21. Svi
Petak
Sesvete
Sesvete
17:30
NK Međimurje
NK Međimurje
Dubrava
Dubrava
17:30
Dragovoljac
Dragovoljac
O P N I Golovi Bod
1 Dragovoljac 30 14 10 6 44:34 52
2 Rudeš 30 13 11 6 44:34 50
3 Bijelo Brdo 30 13 11 6 40:33 50
4 Kustošija 30 11 13 6 38:32 46
5 Sesvete 30 13 6 11 57:51 45
6 Cibalia 30 13 5 12 40:36 44
7 Opatija 30 11 11 8 35:36 44
8 Croatia Zmijavci 30 13 4 13 48:43 43
9 Dugopolje 30 11 9 10 41:38 42
10 Osijek 2 30 11 8 11 35:28 41
11 Orijent 30 11 8 11 47:43 41
12 Dubrava 30 11 6 13 37:43 39
13 NK Dinamo Zagreb 2 30 11 5 14 38:36 38
14 Inter Zaprešić 30 10 7 13 40:37 37
15 Hajduk Split 2 30 9 7 14 46:54 34
16 Solin 30 8 8 14 34:45 32
17 Junak Sinj 30 6 12 12 37:46 30
18 NK Međimurje 30 7 7 16 40:72 28
# Igrač Momčad G A
1. . Marko Dabro Bijelo Brdo 21 0
2. . Topic M. Sesvete 17 0
3. . Mateo Monjac Orijent 14 0
4. . Tomislav Mrkonjic Croatia Zmijavci 12 0
5. . Fran Brodic Kustosija 11 0
5. . G Orijent 11 0
7. . Dragan Juranovic Dubrava 10 0
8. . Mijic P. NK Dinamo Zagreb 2 9 0
8. . Igor Cerina Dugopolje 9 0
8. . Basic-Sisko P. Junak Sinj 9 0
8. . Besart Abdurahimi Rudes 9 0
12. . Mihovil Geljic Sesvete 8 0
12. . Tomislav Gudelj Croatia Zmijavci 8 0
12. . Igrec S. Medjimurje Cakovec 8 0
12. . Pejanovic A. Opatija 8 0
12. . Saric I. Hajduk Split 2 8 0
12. . Weitzer I. Opatija 8 0
18. . Sroler M. Inter Zapresic 7 0
18. . Martin Slogar Kustosija 7 0
18. . Sekulic M. Osijek 2 7 0
7. Svi
Petak
Orijent
Orijent
2 : 4
Rudeš
Rudeš
Inter Zaprešić
Inter Zaprešić
3 : 0
Opatija
Opatija
Dubrava
Dubrava
0 : 1
Cibalia
Cibalia
8. Svi
Subota
NK Međimurje
NK Međimurje
0 : 1
NK Dinamo Zagreb 2
NK Dinamo Zagreb 2
Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci
1 : 2
Kustošija
Kustošija
Osijek 2
Osijek 2
0 : 3
Sesvete
Sesvete
Dugopolje
Dugopolje
2 : 0
Bijelo Brdo
Bijelo Brdo
Junak Sinj
Junak Sinj
2 : 0
Hajduk Split 2
Hajduk Split 2
Dragovoljac
Dragovoljac
2 : 1
Solin
Solin