Hrvatski reprezentativci
Raspored utakmica Hrvatskih nogometnih reprezentativaca in hrvatskih nogometnih klubova. Kdje i kada igraju Luka Modrić, Ivan Perišić, Mateo Kovačić, Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka, Osijek...
1. Pro
Danas
Lublin
Lublin
Puchar Polski
20:00
Legia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Domagoj Antolic</b></i>
Legia
Domagoj Antolic
Southampton
Southampton
Premier League
20:30
Leicester<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Filip Benkovic</b></i>
Leicester
Filip Benkovic
Watford
Watford
Premier League
20:30
Chelsea<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mateo Kovacic</b></i>
Chelsea
Mateo Kovacic
Kortrijk<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Palaversa</b></i>
Kortrijk
Ante Palaversa
Croky Cup
20:30
Oostende
Oostende
AEL Larissa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nikola Zizic</b></i>
AEL Larissa
Nikola Zizic
Greek Cup
20:30
PAOK
PAOK
R. Rzeszow<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Josip Soljic</b></i>
R. Rzeszow
Josip Soljic
1.Liga
20:30
GKS Katowice
GKS Katowice
West Ham United<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nikola Vlasic</b></i>
West Ham United
Nikola Vlasic
Premier League
20:30
Brighton & Hove Albion
Brighton & Hove Albion
Genoa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Adrian Semper</b></i>
Genoa
Adrian Semper
Serie A
20:45
AC Milan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Rebic</b></i>
AC Milan
Ante Rebic
Genk
Genk
Croky Cup
20:45
Club Brugge KV<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Matej Mitrovic</b></i>
Club Brugge KV
Matej Mitrovic
Hibernian
Hibernian
Premiership
20:45
Rangers<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Borna Barisic</b></i>
Rangers
Borna Barisic
Rennes<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Lovro Majer</b></i>
Rennes
Lovro Majer
Ligue1
21:00
Lille<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Domagoj Bradaric</b></i>
Lille
Domagoj Bradaric
Nantes
Nantes
Ligue1
21:00
Marseille<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Duje Caleta-Car</b></i>
Marseille
Duje Caleta-Car
Real Madrid<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Modric</b></i>
Real Madrid
Luka Modric
La Liga
21:00
Athletic Bilbao
Athletic Bilbao
2. Pro
Sutra
Umraniyespor<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tomislav Glumac</b></i>
Umraniyespor
Tomislav Glumac
Turski kup
11:00
Arnavutkoy Bl.
Arnavutkoy Bl.
Petrocub
Petrocub
Divizia Nationala
12:00
Sheriff Tiraspol<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Zoran Zekic</b></i>
Sheriff Tiraspol
Zoran Zekic
Ankaragucu<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Kulusic</b></i>
Ankaragucu
Ante Kulusic
Turski kup
13:00
Nazillispor
Nazillispor
Levski Lom
Levski Lom
Vtora liga
13:30
Etar<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Lovre Knezevic</b></i>
Etar
Lovre Knezevic
Ludogorets<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kristijan Kahlina</b></i>
Ludogorets
Kristijan Kahlina
Parva Liga
14:00
Arda
Arda
CSKA Sofia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Karlo Muhar</b></i>
CSKA Sofia
Karlo Muhar
Parva Liga
16:30
Lok. Sofia
Lok. Sofia
Hvidovre
Hvidovre
1st Division DEN
18:30
Esbjerg<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dino Halilovic</b></i>
Esbjerg
Dino Halilovic
Torino<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Josip Brekalo</b></i>
Torino
Josip Brekalo
Serie A
18:30
Empoli
Empoli
San Agustin
San Agustin
Copa del Rey
19:00
Osasuna<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Budimir</b></i>
Osasuna
Ante Budimir
Filiasi
Filiasi
Cupa Romaniei
19:30
CS U. Craiova<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Roguljic</b></i>
CS U. Craiova
Ante Roguljic
Celtic<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Josip Juranovic</b></i>
Celtic
Josip Juranovic
Premiership
20:45
Hearts
Hearts
Lazio<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Toma Basic</b></i>
Lazio
Toma Basic
Serie A
20:45
Udinese
Udinese
Standard Liege
Standard Liege
Croky Cup
20:45
Beerschot Wilrijk<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Leon Krekovic</b></i>
Beerschot Wilrijk
Leon Krekovic
3. Pro
Petak
NK Dinamo Zagreb 2
NK Dinamo Zagreb 2
2. HNL
13:30
Kustošija
Kustošija
Oman<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Branko Ivankovic</b></i>
Oman
Branko Ivankovic
FIFA Arab Cup
14:00
Katar
Katar
Hapoel Afula<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Lovre Cirjak</b></i>
Hapoel Afula
Lovre Cirjak
Leumit League
14:00
Hapoel Raanana
Hapoel Raanana
Persija Jakarta<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Simic</b></i>
Persija Jakarta
Marko Simic
Liga 1
14:45
PS Tira
PS Tira

Ivan Perisic (Inter) igra u sri. od 18:30 protiv Spezia, u sub. od 18:00 protiv AS Roma, u uto. od 21:00 protiv Real Madrid
Marcelo Brozovic (Inter) igra u sri. od 18:30 protiv Spezia, u sub. od 18:00 protiv AS Roma, u uto. od 21:00 protiv Real Madrid
Nikola Vlasic (West Ham United) igra u sri. od 20:30 protiv Brighton & Hove Albion, u sub. od 13:30 protiv Chelsea
Mateo Kovacic (Chelsea) igra u sri. od 20:30 protiv Watford, u sub. od 13:30 protiv West Ham United, u sri. od 18:45 protiv Zenit Petersburg
Borna Barisic (Rangers) igra u sri. od 20:45 protiv Hibernian, u sub. od 16:00 protiv Dundee FC
Luka Modric (Real Madrid) igra u sri. od 21:00 protiv Athletic Bilbao, u sub. od 21:00 protiv Real Sociedad, u uto. od 21:00 protiv Inter
Duje Caleta-Car (Marseille) igra u sri. od 21:00 protiv Nantes, u sub. od 17:00 protiv Brest
Ivo Grbic (Lille) igra u sri. od 21:00 protiv Rennes, u sub. od 19:00 protiv Troyes
Josip Brekalo (Torino) igra u čet. od 18:30 protiv Empoli, u pon. od 20:45 protiv Cagliari
Josip Juranovic (Celtic) igra u čet. od 20:45 protiv Hearts, u ned. od 13:00 protiv Dundee Utd
Dejan Lovren (Zenit Petersburg) igra u pet. od 17:00 protiv FK Rostov, u sri. od 18:45 protiv Chelsea
Domagoj Vida (Besiktas) igra u pet. od 18:00 protiv Kasimpasa, u uto. od 21:00 protiv Dortmund
Josko Gvardiol (RB Leipzig) igra u pet. od 20:30 protiv Union Berlin, u uto. od 18:45 protiv Manchester City
Kristijan Jakic (Eintracht Frankfurt) igra u sub. od 15:30 protiv Hoffenheim
Andrej Kramaric (Hoffenheim) igra u sub. od 15:30 protiv Eintracht Frankfurt
Simon Sluga (Luton) igra u sub. od 16:00 protiv Blackpool
Marin Pongracic (Dortmund) igra u sub. od 18:30 protiv Bayern Munich, u uto. od 21:00 protiv Besiktas
Mario Pasalic (Atalanta) igra u sub. od 20:45 protiv Napoli
Borna Sosa (VfB Stuttgart) igra u ned. od 15:30 protiv Hertha Berlin