Hrvatski reprezentativci
Raspored utakmica Hrvatskih nogometnih reprezentativaca in hrvatskih nogometnih klubova. Kdje i kada igraju Luka Modrić, Ivan Perišić, Mateo Kovačić, Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka, Osijek...
18. Svi
Sutra
Riga FC<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Brkic</b></i>
Riga FC
Ivan Brkic
SynotTip Virsliga
17:00
BFC Daugavpils
BFC Daugavpils
Siroki Brijeg<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tonci Mujan</b></i>
Siroki Brijeg
Tonci Mujan
Premier League
18:00
Tuzla City<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Darrick-Kobi Morris</b></i>
Tuzla City
Darrick-Kobi Morris
Zeljeznicar<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Antonio Pavic</b></i>
Zeljeznicar
Antonio Pavic
Premier League
18:00
Borac Banja Luka<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Zivkovic</b></i>
Borac Banja Luka
Ante Zivkovic
Nykobing
Nykobing
1st Division DEN
18:30
Horsens<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Matej Delac</b></i>
Horsens
Matej Delac
Esbjerg<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dino Halilovic</b></i>
Esbjerg
Dino Halilovic
1st Division DEN
18:30
Fremad Amager
Fremad Amager
Brescia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Pajac</b></i>
Brescia
Marko Pajac
Serie B
19:00
Monza
Monza
Eintracht Frankfurt<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kristijan Jakic</b></i>
Eintracht Frankfurt
Kristijan Jakic
Europska liga
21:00
Rangers<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Borna Barisic</b></i>
Rangers
Borna Barisic
19. Svi
Četvrtak
Sporting Kansas City<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Roberto Puncec</b></i>
Sporting Kansas City
Roberto Puncec
MLS
02:30
Colorado Rapids
Colorado Rapids
Houston Dynamo<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Maric</b></i>
Houston Dynamo
Marko Maric
MLS
02:30
Seattle Sounders
Seattle Sounders
San Jose Earthquakes
San Jose Earthquakes
MLS
04:30
Portland Timbers<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Zuparic</b></i>
Portland Timbers
Dario Zuparic
CSKA Sofia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Karlo Muhar</b></i>
CSKA Sofia
Karlo Muhar
Parva Liga
17:00
Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
Opava<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Pisacic</b></i>
Opava
Luka Pisacic
Češka 1.liga
17:00
Bohemians
Bohemians
Heerenveen<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tibor Halilovic</b></i>
Heerenveen
Tibor Halilovic
Eredivisie
18:45
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
Ostsiden
Ostsiden
NM Cup
18:45
Sarpsborg 08<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Canadjija</b></i>
Sarpsborg 08
Dario Canadjija
AFC Eskilstuna
AFC Eskilstuna
Superettan
19:00
Norrby<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nikola Tkalcic</b></i>
Norrby
Nikola Tkalcic
Rigas<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Tomislav Saric</b></i>
Rigas
Tomislav Saric
SynotTip Virsliga
19:00
Tukums 2000
Tukums 2000
Velez Mostar
Velez Mostar
BIH Cup
19:00
FK Sarajevo<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Goran Sablic</b></i>
FK Sarajevo
Goran Sablic
Sepsi<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Adnan Aganovic</b></i>
Sepsi
Adnan Aganovic
Cupa Romaniei
19:30
Voluntari
Voluntari
Lugano
Lugano
Super League
20:30
Zurich<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Coric</b></i>
Zurich
Ante Coric
Lausanne<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Stjepan Kukuruzovic</b></i>
Lausanne
Stjepan Kukuruzovic
Super League
20:30
Sion<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Martic</b></i>
Sion
Ivan Martic
Hertha Berlin<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Covic</b></i>
Hertha Berlin
Ante Covic
Bundesliga
20:30
Hamburger SV<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mario Vuskovic</b></i>
Hamburger SV
Mario Vuskovic
Vitesse<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dominik Oroz</b></i>
Vitesse
Dominik Oroz
Eredivisie
21:00
Utrecht
Utrecht
Chelsea<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mateo Kovacic</b></i>
Chelsea
Mateo Kovacic
Premier League
21:00
Leicester<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Filip Benkovic</b></i>
Leicester
Filip Benkovic
20. Svi
Petak
Melbourne Knights<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Grgic</b></i>
Melbourne Knights
Ivan Grgic
NPL Victoria
11:30
Dandenong City
Dandenong City
Tanjong Pagar
Tanjong Pagar
Premier League
13:45
Balestier Khalsa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kristijan Krajcek</b></i>
Balestier Khalsa
Kristijan Krajcek
Tuzlaspor<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Zvonimir Mikulic</b></i>
Tuzlaspor
Zvonimir Mikulic
TFF 1. Lig
16:00
Samsunspor
Samsunspor
Bilje
Bilje
2. SNL
17:00
Fužinar<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Radic</b></i>
Fužinar
Luka Radic
Mladost<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Hrkac</b></i>
Mladost
Ante Hrkac
Super Liga
17:30
Spartak Subotica<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Vladimir Buac</b></i>
Spartak Subotica
Vladimir Buac
Achnas<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jan Dolezal</b></i>
Achnas
Jan Dolezal
First Division
18:00
AEL Limassol
AEL Limassol
Primorje<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mateo Itrak</b></i>
Primorje
Mateo Itrak
2. SNL
18:00
NK Krka<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Dusak</b></i>
NK Krka
Marko Dusak

Kristijan Jakic (Eintracht Frankfurt) igra u sri. od 21:00 protiv Rangers
Borna Barisic (Rangers) igra u sri. od 21:00 protiv Eintracht Frankfurt, u sub. od 16:00 protiv Hearts
Mateo Kovacic (Chelsea) igra u čet. od 21:00 protiv Leicester, u ned. od 17:00 protiv Watford
Josip Brekalo (Torino) igra u pet. od 20:45 protiv AS Roma
Luka Modric (Real Madrid) igra u pet. od 21:00 protiv Real Betis
Dejan Lovren (Zenit Petersburg) igra u sub. od 16:00 protiv Nizhny Novgorod
Domagoj Vida (Besiktas) igra u sub. od 18:00 protiv Konyaspor
Josko Gvardiol (RB Leipzig) igra u sub. od 20:00 protiv Freiburg
Mario Pasalic (Atalanta) igra u sub. od 20:45 protiv Empoli
Ivo Grbic (Lille) igra u sub. od 21:00 protiv Rennes
Duje Caleta-Car (Marseille) igra u sub. od 21:00 protiv Strasbourg
Nikola Vlasic (West Ham United) igra u ned. od 17:00 protiv Brighton & Hove Albion
Ivan Perisic (Inter) igra u ned. od 18:00 protiv Sampdoria
Marcelo Brozovic (Inter) igra u ned. od 18:00 protiv Sampdoria