TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo - Hrvatska, Danas
Petak, 26. Tra | Svi sportovi prijenosi uživo
Petak, 26. Tra | Svi sportovi
Nogomet
SuperSport HNL
Hrvatska
18:00
Istra 1961
Belupo
Istra 1961 - Slaven Belupo, Supersport Hnl 2023./2024.
Championship
Engleska
21:00
QPR
Leeds United
Championship: Qpr - Leeds, Nogomet
La Liga
Španjolska
21:00
Real Sociedad
Real Madrid
Luka Modric
španjolska Liga: Real Sociedad - Real Madrid, Nogomet
LaLiga 1 2 3
Španjolska
20:30
Andorra
Santander
Segunda: Andorra - Santander, Nogomet
Serie A
Italija
20:45
Frosinone
Salernitana
Talijanska Liga: Frosinone - Salernitana, Nogomet
Serie B
Italija
20:30
Venezia
Cremonese
Fudbal - Serie B: Venezia - Cremonese
CAF Champions League
Afrika
20:00
Mamelodi
Esperance Tunis
Nogomet - Liga Prvaka Afrike: 1/2 Finale (2nd Leg): Mamelodi - Esperance
21:00
Al Ahly
Mazembe
Nogomet - Liga Prvaka Afrike: 1/2 Finale (2nd Leg): Al Ahly Cairo - Mazembe
Ekstraklasa
Poljska
20:30
Jagiellonia
Pogon Szczecin
Poljska Liga: Jagiellonia - Pogon, Nogomet
Super Lig
Turska
19:00
Adana Demirspor
Galatasaray
Nogomet - Turska Liga: Adana Demir - Galatasaray
Liga 1
Rumunjska
19:00
Dinamo Bucuresti
Voluntari
Rumunjska Liga: Dinamo - Voluntari, Nogomet
Asian Cup U23
Azija
16:00
Uzbekistan U23
Saudijska Arabija U23
Fudbal - Kup Azije U23: 1/4 Finale: Uzbekistan - Saudi Arabia
Saudi Professional League
Saudijska Arabija
17:00
Al-Hilal
Al-Fateh
Nogomet - Saudijska Liga: Hilal - Fateh
20:00
Al-Ittihad FC
Al Shabab
Nogomet - Saudijska Liga: Ittihad - Shabab
Championship
Škotska
20:45
Airdrieonians
Dundee Utd
škotska 1.liga: Airdrieonians - Dundee Utd, Nogomet
2. Bundesliga
Njemačka
18:30
Hertha Berlin
Hannover
Fudbal - Bundesliga 2: Hertha - Hannover
Copa Libertadores
Južna Amerika
00:00
Cerro Porteno
Fluminense
Copa Libertadores: Cerro Porteno - Fluminense, Nogomet
02:00
Barcelona SC
Sao Paulo
Copa Libertadores: Barcelona - Sao Paulo, Nogomet
3. Liga
Njemačka
19:00
Arminia Bielefeld
Lubeck
Fudbal - 3. Bundesliga: Arminia - Lubeck
Copa Sudamericana
Južna Amerika
02:00
Fortaleza
Boca Juniors
Copa Sudamericana: Fortaleza - Boca, Nogomet
Vtora liga
Bugarska
16:00
Marek
Septemvri Sofia
Nogomet - Bugarska 2. Liga: Marek - Septemvri
Košarka
Süper Ligi
Turska
17:00
Galatasaray
Samsunspor
Turska Liga: Galatasaray - Samsunspor, Košarka
Super League
Izrael
12:45
Galil Elyon
Hapoel Haifa
Košarka - Izraelska Liga: Elion Galil - Hapoel Haifa
Champions League
Europa
18:00
Tenerife
Peristeri
Fiba Liga Prvaka Final 4: Tenerife - Peristeri, Košarka
21:00
Murcia
Unicaja
Fiba Liga Prvaka Final 4: Murcia - Unicaja, Košarka
Euroleague
Europa
19:00
Monako
Fenerbahce
Košarka - Euroleague: Playoffs (g2): Monaco - Fenerbahce
21:00
Barcelona
Olympiakos
Košarka - Euroleague: Playoffs (g2): Barcelona - Olympiacos
Motošport
Moto GP
10:35
MotoGP Jerez: Trening 1
Moto GP
14:55
MotoGP Jerez: Trening 2
Moto GP
Moto 2
09:40
Moto2: Jerez: Trening 1
Moto 2
13:55
Moto2: Jerez: Trening 2
Moto 2
Moto 3
08:55
Moto3 Jerez: Trening 1
Moto 3
13:10
Moto3 Jerez: Trening 2
Moto 3
Tenis
ATP Madrid
Španjolska
11:00
Tenis: WTA 1000 & ATP Masters Madrid
ATP Madrid
Rukomet
Handball-Bundesliga
Njemačka
19:00
Leipzig
SG Flensburg-Handewitt
Rukomet - Nemačka Liga: Leipzig - Flensburg
1. NLB Liga
Slovenija
18:00
Ribnica
Jeruzalem Ormož
Rukomet - Slovenačka Liga (m): Ribnica - Ormož
Biciklizam
Tour de Romandie
Švicarska
15:30
Oron - Oron (ITT) | 15 km | 270 m
Tour de Romandie
Presidential Cycling Tour of Turkey
Turska
13:30
Kusadasi - Manisa (Hilly) | 160 km
Presidential Cycling Tour of Turkey
Nicolas Gojković
Futsal
NB I
Mađarska
19:30
Magyar Futsal Akademia
Maglodi
Futsal: Futsal Dinamo - Stanoinvest Futsal Pula, Supersport Hmnl 2023./2024.
AFC Championship
Azija
13:00
Tajland
Tadžikistan
Futsal - Azijski Kup: 1/2 Finale A
16:00
Uzbekistan
Iran
Futsal - Azijski Kup: 1/2 Finale B
Snooker
World Pool Masters
12:00
Bilijar - World Pool Masters
World Pool Masters
18:00
Bilijar - World Pool Masters
World Pool Masters
Betfred World Championship
VB
11:00
Snooker, World Championship | Round 2
Action from the 2024 World Championship, at the iconic Crucible Theatre in Sheffield
15:25
Snooker, World Championship | Round 2
Action from the 2024 World Championship, at the iconic Crucible Theatre in Sheffield
19:45
Snooker, World Championship | Round 2
Action from the 2024 World Championship, at the iconic Crucible Theatre in Sheffield
Golf
LIV Golf Invitational
05:00
LIV Golf Adelaide: Day 1
LIV Golf Invitational
Zurich Classic of New Orleans
SAD
21:30
Classic Of New Orleans | Day 2
PGA Tour
JM Eagle LA Championship
SAD
00:30
LPGA JM Eagle LA Championship: Day 1
JM Eagle LA Championship
Borilački športovi
Europsko prvenstvo u judu
Europa
16:30
Zagreb, Judo - Europsko prvenstvo
Europsko prvenstvo u judu
Gimnastika
Europsko prvenstvo u gimnastici
Europa
19:00
Rimini, Gimnastika - Europsko prvenstvo
Europsko prvenstvo u gimnastici
Jedrenje / Čamci
WSL Tour
23:30
WSL Challenger Series, Gold Coast, Australia
Live coverage of the 2024 World Surfing League Challenger Series event from the Gold Coast in Australia
TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo. Kdje i kada igrajo utakmice hrvatski klubovi i hrvatska reprezentacija - Prijenosi utakmica uživo. Provjeri prijenose uživo na kanalima Sportkluba, MaxSportTV-ja, Arene Sport, HNTV-ja i HRT-ja.