Raspored utakmica Hrvatskih košarkarskih reprezentativaca in hrvatskih. Kdje i kada igraju Ivica Zubac, Dario Šarić, Bojan Bogdanović, Cibona, Split
18. Svi
Sutra
Lietuvos Rytas<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Buva</b></i>
Lietuvos Rytas
Ivan Buva
LKL
17:50
Siauliai
Siauliai
Szombathely<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Boris Barac</b></i>
Szombathely
Boris Barac
Nemzeti Bajnokság I/A
18:00
Szedeak
Szedeak
Szolnoki Olaj<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marjan Cakarun</b></i>
Szolnoki Olaj
Marjan Cakarun
Nemzeti Bajnokság I/A
18:00
KTE-Duna
KTE-Duna
Crvena zvezda mts
Crvena zvezda mts
Liga ABA
19:00
Cedevita Olimpija<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jurica Golemac</b></i>
Cedevita Olimpija
Jurica Golemac
Maccabi Tel Aviv<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Zizic</b></i>
Maccabi Tel Aviv
Ante Zizic
Super League
20:00
Hapoel Tel-Aviv
Hapoel Tel-Aviv
Rogaška
Rogaška
Liga Nova KBM
20:00
Cedevita Olimpija<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jurica Golemac</b></i>
Cedevita Olimpija
Jurica Golemac
19. Svi
Četvrtak
Olympiakos
Olympiakos
Euroleague
18:00
Anadolu Efes<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Krunoslav Simon</b></i>
Anadolu Efes
Krunoslav Simon
Unics Kazan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mario Hezonja</b></i>
Unics Kazan
Mario Hezonja
VTB United League
18:30
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
Bamberg
Bamberg
BBL
19:00
Alba Berlin<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kresimir Nikic</b></i>
Alba Berlin
Kresimir Nikic
Slask Wroclaw<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Ramljak</b></i>
Slask Wroclaw
Ivan Ramljak
Polska Liga Koszykówki
20:40
Legia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jure Skific</b></i>
Legia
Jure Skific
Pesaro<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Aleksandar Petrovic</b></i>
Pesaro
Aleksandar Petrovic
Lega A
20:45
Virtus Bologna
Virtus Bologna
20. Svi
Petak
Siauliai
Siauliai
LKL
17:50
Lietuvos Rytas<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Buva</b></i>
Lietuvos Rytas
Ivan Buva
21. Svi
Subota
Unics Kazan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mario Hezonja</b></i>
Unics Kazan
Mario Hezonja
VTB United League
13:30
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
KTE-Duna
KTE-Duna
Nemzeti Bajnokság I/A
18:00
Szolnoki Olaj<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marjan Cakarun</b></i>
Szolnoki Olaj
Marjan Cakarun
Szedeak
Szedeak
Nemzeti Bajnokság I/A
19:15
Szombathely<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Boris Barac</b></i>
Szombathely
Boris Barac
22. Svi
Nedjelja
Legia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jure Skific</b></i>
Legia
Jure Skific
Polska Liga Koszykówki
20:40
Slask Wroclaw<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Ramljak</b></i>
Slask Wroclaw
Ivan Ramljak
24. Svi
Utorak
Szolnoki Olaj<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marjan Cakarun</b></i>
Szolnoki Olaj
Marjan Cakarun
Nemzeti Bajnokság I/A
17:45
KTE-Duna
KTE-Duna
Anadolu Efes<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Krunoslav Simon</b></i>
Anadolu Efes
Krunoslav Simon
Süper Ligi
18:30
Pinar Karsiyaka
Pinar Karsiyaka
Lokomotiv Kuban
Lokomotiv Kuban
VTB United League
19:00
Unics Kazan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mario Hezonja</b></i>
Unics Kazan
Mario Hezonja
Szombathely<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Boris Barac</b></i>
Szombathely
Boris Barac
Nemzeti Bajnokság I/A
19:45
Szedeak
Szedeak
Legia<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jure Skific</b></i>
Legia
Jure Skific
Polska Liga Koszykówki
20:40
Slask Wroclaw<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Ramljak</b></i>
Slask Wroclaw
Ivan Ramljak
26. Svi
Četvrtak
Joventut Badalona<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Tomic</b></i>
Joventut Badalona
Ante Tomic
ACB
21:00
Tenerife
Tenerife
29. Svi
Nedjelja
Tenerife
Tenerife
ACB
13:00
Joventut Badalona<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Tomic</b></i>
Joventut Badalona
Ante Tomic
30. Lip
Četvrtak
Slovenija
Slovenija
Europa: Kvalifikacije za SP
18:00
Hrvatska
Hrvatska
Belgija<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Gjergja</b></i>
Belgija
Dario Gjergja
Europa: Kvalifikacije za SP
18:00
Slovačka
Slovačka
3. Srp
Nedjelja
Srbija
Srbija
Europa: Kvalifikacije za SP
18:00
Belgija<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Gjergja</b></i>
Belgija
Dario Gjergja
Hrvatska
Hrvatska
Europa: Kvalifikacije za SP
18:00
Finska
Finska
1. Ruj
Četvrtak
Belgija<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Gjergja</b></i>
Belgija
Dario Gjergja
EuroBasket 2021
19:00
Gruzija
Gruzija
2. Ruj
Petak
Hrvatska
Hrvatska
EuroBasket 2021
17:00
Grčka
Grčka
3. Ruj
Subota
Rusija
Rusija
EuroBasket 2021
13:30
Belgija<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Dario Gjergja</b></i>
Belgija
Dario Gjergja

Ivan Ramljak (Slask Wroclaw) igra u uto. od 20:40 protiv Legia, u čet. od 20:40 protiv Legia, u ned. od 20:40 protiv Legia, u uto. od 20:40 protiv Legia
Krunoslav Simon (Anadolu Efes) igra u čet. od 18:00 protiv Olympiakos, u uto. od 18:30 protiv Pinar Karsiyaka