TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo - Hrvatska, Nedjelja
Hajduk u subotu dočekuje Dinamo u sklopu 28. kola SuperSport HNL-a. Veliki derbi hrvatskog nogometa igra se na Poljudu s početkom u 19:30, a očekuje se da će stadion biti popunjen do posljednjeg mjesta. Prijenos utakmice pratite uživo na MaxSport TV.
Nedjelja, 31. Ožu | Svi sportovi prijenosi uživo
Nedjelja, 31. Ožu | Svi sportovi
Nogomet
Premier League
Engleska
15:00
Liverpool
Brighton & Hove Albion
Premier League: Liverpool - Brighton, Nogomet
17:30
Manchester City
Arsenal
Mateo Kovacic, Josko Gvardiol
Premier League: Manchester City - Arsenal, Nogomet
La Liga
Španjolska
14:00
Celta Vigo
Rayo Vallecano
španjolska Liga: Celta - Vallecano, Nogomet
16:15
Girona
Real Betis
španjolska Liga: Girona - Betis, Nogomet
18:30
Alaves
Real Sociedad
španjolska Liga: Alaves - Real Sociedad, Nogomet
21:00
Real Madrid
Athletic Bilbao
Luka Modric
španjolska Liga: Real Madrid - A. Bilbao, Nogomet
LaLiga 1 2 3
Španjolska
16:15
Zaragoza
Tenerife
Segunda: Zaragoza - Tenerife, Nogomet
Ligue1
Francuska
13:00
Lorient
Brest
Francuska Liga: Lorient - Brest, Nogomet
15:00
Nice
Nantes
Francuska Liga: Nice - Nantes, Nogomet
15:00
Clermont
Toulouse
Francuska Liga: Clermont - Toulouse, Nogomet
15:00
Le Havre
Montpellier
Francuska Liga: Le Havre - Montpellier, Nogomet
17:05
Strasbourg
Rennes
Francuska Liga: Strasbourg - Rennes, Nogomet
20:45
Marseille
Paris Saint Germain
Francuska Liga: O. Marseille - Psg, Nogomet
Bundesliga
Njemačka
15:30
Augsburg
1. FC Köln
Kristijan Jakić
Nogomet - Bundesliga: Augsburg - Koln
17:30
VfB Stuttgart
Heidenheim
Nogomet - Bundesliga: Stuttgart - Heidenheim
19:30
Bochum
Darmstadt
Nogomet - Bundesliga: Bochum - Darmstadt
Eredivisie
Nizozemska
12:15
Zwolle
Ajax
Borna Sosa, Josip Sutalo
Nogomet - Nizozemska Liga: Zwolle - Ajax
14:30
Feyenoord
Utrecht
Luka Ivanusec
Nogomet - Nizozemska Liga: Feyenoord - Utrecht
Tipico Bundesliga
Austrija
14:30
Hartberg
Rapid Vienna
Nogomet - Austrijska Liga: Playoff: Hartberg - Rapid
17:00
Sturm Graz
Salzburg
Nogomet - Austrijska Liga: Playoff: Sturm - Salzburg
Premier League
Rusija
13:00
Fakel
Orenburg
Ruska Liga: Fakel - Orenburg, Nogomet
15:30
Rubin Kazan
Akhmat Grozny
Ruska Liga: Rubin - Akhmat Grozny, Nogomet
18:30
Lokomotiv Moscow
Krasnodar
Ruska Liga: Lokomotiv Moskva - Krasnodar, Nogomet
Super League
Grčka
17:00
Panathinaikos
PAOK
Dominik Kotarski
Nogomet - Grčka Liga: Playoff: Panathinaikos - Paok
19:30
AEK Athens FC
Olympiakos Piraeus
Domagoj Vida
Nogomet - Grčka Liga: Playoff: Aek - Olympiacos
19:30
Aris
Lamia
Nogomet - Grčka Liga: Playoff: Aris - Lamia
Češka 1.liga
Češka
18:00
Ceske Budejovice
Sparta Prague
Nogomet - Prva Liga češke: Budejovice - Sparta
Eliteserien
Norveška
19:00
Odd
Haugesund
Nogomet - Norveška Liga: Start Sezone: Odd - Haugesund
Liga 1
Rumunjska
13:00
FC U Craiova
Otelul
Rumunjska Liga: U Craiova - Otelul, Nogomet
20:00
Farul Constanta
FC Steaua Bucuresti
Rumunjska Liga: Farul - Fcsb, Nogomet
Parva Liga
Bugarska
15:30
Botev Plovdiv
Cherno More
Nogomet - Bugarska Liga: Botev Plovdiv - Cherno More
Indian Super League
Indija
16:00
Mohun Bagan
Chennaiyin
Indijska Liga: Mohun - Chennayin, Nogomet
Prva liga
Makedonija
15:00
Akademija Pandev
Rabotnicki
Nogomet - Liga Sjeverne Makedonije: Ap Brera - Rabotnički
K League 1
Južna Korea
09:30
Gwangju FC
Daegu
Korejska Liga: Gwangju - Daegu, Nogomet
Copa de la Liga Profesional
Argentina
01:00
Talleres Cordoba
Velez Sarsfield
Argentinska Liga: Talleres - Velez, Nogomet
Premiership
Škotska
13:00
Livingston
Celtic
škotska Liga: Livingston - Celtic, Nogomet
2. Bundesliga
Njemačka
13:30
Greuther Furth
Hamburger SV
Nogomet: 2. Bundesliga: Greuther Furth - Hamburg
13:30
St. Pauli
Paderborn
Nogomet: 2. Bundesliga: St. Pauli - Paderborn
13:30
Schalke
Karlsruher
Nogomet: 2. Bundesliga: Schalke - Karlsruher
13:30
Wehen
VfL Osnabruck
Fudbal - Bundesliga 2: Wehen - Osnabruck
3. Liga
Njemačka
13:30
Viktoria Koln
Lubeck
Nogomet - 3. Bundesliga: Viktoria Koln - Lubeck
16:30
Verl
Sandhausen
Nogomet - 3. Bundesliga: Verl - Sandhausen
19:30
Arminia Bielefeld
Duisburg
Fudbal - 3. Bundesliga: Arminia - Duisburg
Women's League Cup
VB
16:00
Arsenal (Ž)
Chelsea (Ž)
Arsenal Vs. Chelsea | The Fa Womens League Cup Final Is Here As The Competitions Most Successful Side Arsenal Face Current Champions Chelsea In What Will Be A Tense But Entertaining Game. Both Sides Will Be Fighting For Silverware Here, Which Will Be Victorious?
Primera Division Women
Španjolska
18:00
Levante (Ž)
Barcelona (Ž)
Levante Vs. Barcelona | Watch Levante take On Barcelona In The Liga F.
DFB Pokal (Ž)
Njemačka
15:45
Bayern Munich (Ž)
Eintracht Frankfurt (Ž)
Bayern Munich Vs. Frankfurt | Catch Dfb-pokal Frauen Semi-final Action As Bayern Munich Welcomes Frankfurt To The Fc Bayern Campus. Two Former Champions Collide, Both Determined To Stamp A Ticket To Cologne, Where A Shot At Ending Wolfsburg’s Nine-year Grasp On The Cup Awaits.
Košarka
ACB
Španjolska
12:30
Real Madrid
Manresa
Košarka - španjolska Liga: Real Madrid - Manresa
13:00
Gran Canaria
Valencia
Košarka - španjolska Liga: Gran Canaria - Valencia
17:00
Granada
Joventut Badalona
Košarka - španska Liga: Granada - Joventut
17:00
Murcia
MoraBanc Andorra
Košarka - španska Liga: Murcia - Andorra
18:30
Obradoiro CAB
Barcelona
Košarka - španjolska Liga: Monbus - Barcelona
LNB
Francuska
16:30
Gravelines-Dunkerque
Le Portel
Košarka - Francuska Liga: Gravelines - Le Portel
19:00
Paris
Nanterre
Košarka - Francuska Liga: Paris - Nanterre
NBA
SAD
00:30
Atlanta Hawks
Milwaukee Bucks
Nba Liga: Atlanta - Milwaukee, Košarka
21:30
Denver Nuggets
Cleveland Cavaliers
Nba Liga: Denver - Cleveland, Košarka
NCAA
SAD
01:50
NCAA košarka: March Madness - 1/4 Finale
NCAA
22:55
NCAA košarka: March Madness - 1/4 Finale 4
NCAA
Euroleague
Europa
01:15
Košarka - Euroleague: Zalgiris - Armani
Euroleague
Liga ABA
Europa
18:00
Mega Soccerbet
Split
Aba Liga: Mega - Split, Košarka
19:30
Buducnost
Partizan
Aba Liga: Budućnost - Partizan, Košarka
Motošport
Rally WRC
06:00
WRC KENIJA: STAGE 1, automobilizam
Rally WRC
07:00
WRC KENIJA: STAGE 1, automobilizam
Rally WRC
12:00
WRC KENIJA: POWERSTAGE, automobilizam
Rally WRC
Tenis
ATP Miami
SAD
21:00
ATP Masters Miami: Finale
ATP Miami
Rukomet
Handball-Bundesliga
Njemačka
16:00
Eisenach
SC Magdeburg
Rukomet - Njemačka Liga: Eisenach - Magdeburg
Biciklizam
Tour des Flandres
Belgija
09:45
Tour des Flandres | 272 km
Tour des Flandres
Tour of Flanders (Ž)
Belgija
16:45
Tour of Flanders, Women
Enjoy the best sporting action.
Hokej
NHL
SAD
21:30
Vancouver Canucks
Anaheim Ducks
Nhl: Vancouver - Anaheim, Hokej Na Ledu
Golf
Hero Indian Open
Indija
08:30
European Tour: Hero Indian Open: Day 4
Hero Indian Open
Houston Open
SAD
19:00
Houston Open | Day 4
PGA Tour
Borilački športovi
Judo IJF World Tour
15:00
Džudo, Grand Slam Antalia
Judo IJF World Tour
Jedrenje / Čamci
WSL Tour
21:30
WSL Championship Tour, Bells Beach, Australia
Live coverage of the Rip Curl Pro Bells Beach event in Victoria, Australia, part of the WSL Championship Tour.
F1H20 World Championship
Indonezija
05:30
F1H2O World Championship, Grand Prix of Binh Dinh-Vietnam, Race
Live coverage of the Grand Prix of Binh Dinh-Vietnam, the second round of the 2024 UIM F1H2O Powerboat Racing World Championship.
TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo. Kdje i kada igrajo utakmice hrvatski klubovi i hrvatska reprezentacija - Prijenosi utakmica uživo. Provjeri prijenose uživo na kanalima Sportkluba, MaxSportTV-ja, Arene Sport, HNTV-ja i HRT-ja.