Subota, 2. Ožu Košarka Košarka
Premijer liga Premijer liga Hrvatska
17:00
Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
AlkarAlkar
Košarka Ph (m): Dinamo - Alkar
SPTV
19:30
GKK ŠibenikGKK Šibenik
CibonaCibona
Košarka: šibenka - Cibona, Favbet Premijer Liga 2023./2024.
MAXSport1
ACB ACB Španjolska
18:00
UnicajaUnicaja
BilbaoBilbao
Košarka - španjolska Liga: Unicaja - Bilbao
Sportklub 4
18:00
ManresaManresa
MurciaMurcia
Košarka - španjolska Liga: Manresa - Murcia
Sportklub 5
20:45
TenerifeTenerife
GranadaGranada
Košarka - španjolska Liga: Tenerife - Granada
Sportklub 3
20:45
Joventut BadalonaJoventut Badalona
BreoganBreogan
Košarka - španjolska Liga: Joventut - Breogan
Sportklub 6
Lega A Lega A Italija
20:30
ReggianaReggiana
TrentoTrento
Talijanska Liga: Reggio Emilia - Trentino, Košarka
Arena Sport 8
NBA NBA SAD
01:30
Boston CelticsBoston Celtics
Dallas MavericksDallas Mavericks
Nba Liga: Boston - Dallas, Košarka
Arena Sport 1
23:00
Miami HeatMiami Heat
Utah JazzUtah Jazz
Nba Liga: Miami - Utah, Košarka
Arena Sport 1
BBL BBL Njemačka
20:00
ChemnitzChemnitz
UlmUlm
Košarka - Bundesliga: Chemnitz - Ulm
Sportklub 8
Süper Ligi Süper Ligi Turska
11:00
ManisaManisa
BesiktasBesiktas
Turska Liga: Manisa - Besiktas, Košarka
Arena Sport 1
13:30
Turk TelekomTurk Telekom
GalatasarayGalatasaray
Turska Liga: Turk Telekom - Galatasaray, Košarka
Arena Sport 8
Liga Nova KBM Liga Nova KBM Slovenija
13:00
SenčurSenčur
RogaškaRogaška
Košarka - Slovenska Liga: šenčur - Rogaška
Sportklub 4
LKL LKL Litva
16:00
Košarka - Litvanska liga: Rytas - Juventus

LKL

Sportklub 6
Super League Super League Izrael
18:15
Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv
Hapoel HolonHapoel Holon
Košarka - Izraelska Liga: Hapoel Tel Aviv - Holon
Sportklub 6
NCAA NCAA SAD
19:00
BaylorBaylor
KansasKansas
Ncaa Košarka: Baylor - Kansas
Sportklub 1
22:00
North CarolinaNorth Carolina
North Carolina StateNorth Carolina State
Ncaa Košarka: North Carolina - North Carolina State
Sportklub 1
Liga ABA Liga ABA Europa
19:00
FMP BeogradFMP Beograd
BoracBorac
Aba Liga: Fmp - Borac, Košarka
Arena Sport 2
Nedjelja, 3. Ožu Košarka Košarka
ACB ACB Španjolska
12:30
MoraBanc AndorraMoraBanc Andorra
Real MadridReal Madrid
Košarka - španjolska Liga: Andorra - Real Madrid
Sportklub 1
12:30
Basquet GironaBasquet Girona
Obradoiro CABObradoiro CAB
Košarka - španjolska Liga: Girona - Monbus
Sportklub 4
17:00
ValenciaValencia
PalenciaPalencia
Košarka - španska Liga: Valencia - Palencia
Sportklub 7
18:30
BarcelonaBarcelona
Tecnyconta ZaragozaTecnyconta Zaragoza
Košarka - španjolska Liga: Barcelona - Zaragoza
Sportklub 6
18:30
Gran CanariaGran Canaria
BaskoniaBaskonia
Košarka - španska Liga: Gran Canaria - Baskonia (uključenje)
Sportklub 7
Lega A Lega A Italija
12:00
SassariSassari
Virtus BolognaVirtus Bologna
Talijanska Liga: Sassari - Virtus Bologna, Košarka
Arena Sport 8
17:00
Olimpia MilanoOlimpia Milano
VareseVarese
Talijanska Liga: Milano - Varese, Košarka
Arena Sport 8
LNB LNB Francuska
14:30
CholetCholet
LimogesLimoges
Košarka - Francuska Liga: Cholet - Limoges
Sportklub 4
19:00
DijonDijon
Lyon-VilleurbanneLyon-Villeurbanne
Košarka - Francuska Liga: Dijon - Asvel
Sportklub 1
NBA NBA SAD
02:30
Los Angeles LakersLos Angeles Lakers
Denver NuggetsDenver Nuggets
Nba Liga: La Lakers - Denver, Košarka
Arena Sport 1
19:00
Dallas MavericksDallas Mavericks
Philadelphia 76ersPhiladelphia 76ers
Nba Liga: Dallas - Philadelphia, Košarka
Arena Sport 1
21:30
Boston CelticsBoston Celtics
Golden State WarriorsGolden State Warriors
Nba Liga: Boston - Golden State, Košarka
Arena Sport 1
BBL BBL Njemačka
17:00
Alba BerlinAlba Berlin
OldenburgOldenburg
Košarka - Bundesliga: Alba - Oldenburg
Sportklub 2
Süper Ligi Süper Ligi Turska
18:30
FenerbahceFenerbahce
TofasTofas
Turska Liga: Fenerbahce - Tofas, Košarka
Arena Sport 10
NCAA NCAA SAD
21:30
DrakeDrake
BradleyBradley
Ncaa Košarka: Bradley - Drake
Sportklub 3
23:30
MemphisMemphis
HoustonHouston
Ncaa Košarka: Memphis - Alabama Birmingham
Sportklub 3
Liga ABA Liga ABA Europa
17:00
Krka Novo MestoKrka Novo Mesto
Mega SoccerbetMega Soccerbet
Aba Liga: Krka - Mega, Košarka
Arena Sport 2
18:45
PartizanPartizan
Cedevita OlimpijaCedevita Olimpija
Aba Liga: Partizan - Cedevita Olimpija, Košarka
Arena Sport 2
21:00
Mornar BarMornar Bar
Crvena zvezdaCrvena zvezda
Aba Liga: Mornar - Crvena Zvezda, Košarka
Arena Sport 8
Ponedjeljak, 4. Ožu Košarka Košarka
LKL LKL Litva
17:50
LietkabelisLietkabelis
NeptunasNeptunas
Košarka - Litvanska Liga: Lietkabelis - Neptunas
Sportklub 4
Super League Super League Izrael
18:00
Hapoel EilatHapoel Eilat
Maccabi Tel AvivMaccabi Tel Aviv
Košarka - Izraelska Liga: Eilat - Maccabi
Sportklub 3
Liga ABA Liga ABA Europa
19:00
BuducnostBuducnost
IgokeaIgokea
Aba Liga: Budućnost - Igokea, Košarka
Arena Sport 2
Utorak, 5. Ožu Košarka Košarka
NBA NBA SAD
04:30
Los Angeles LakersLos Angeles Lakers
Oklahoma City ThunderOklahoma City Thunder
Nba Liga: La Lakers - Oklahoma, Košarka
Arena Sport 1
Champions League Champions League Europa
18:00
GalatasarayGalatasaray
BonnBonn
Fiba Liga Prvaka: Galatasaray - Bonn, Košarka
Arena Sport 5
19:45
AEK AthensAEK Athens
Hapoel HolonHapoel Holon
Fiba Liga Prvaka: Aek - Hapoel Holon, Košarka
Arena Sport 6
Liga ABA Liga ABA Europa
19:00
CibonaCibona
Studentski CentarStudentski Centar
Aba Liga: Cibona - Sc Derby, Košarka
Arena Sport 2
VTB United League VTB United League Rusija
18:00
CSKA MoscowCSKA Moscow
Unics KazanUnics Kazan
Vtb Liga: Cska - Unics, Košarka
Arena Sport 8
Srijeda, 6. Ožu Košarka Košarka
NBA NBA SAD
01:30
New York KnicksNew York Knicks
Atlanta HawksAtlanta Hawks
Nba Liga: New York - Atlanta, Košarka
Arena Sport 1
Champions League Champions League Europa
18:30
PeristeriPeristeri
Pinar KarsiyakaPinar Karsiyaka
Fiba Liga Prvaka: Peristeri - Karsiyaka, Košarka
Arena Sport 6
20:00
CholetCholet
TofasTofas
Fiba Liga Prvaka: Cholet - Tofas, Košarka
Arena Sport 5
21:00
TenerifeTenerife
Hapoel M. JerusalemHapoel M. Jerusalem
Fiba Liga Prvaka: Tenerife - Hapoel Jeruzalem, Košarka
Arena Sport 6
VTB United League VTB United League Rusija
16:00
Parma PermParma Perm
Zenit PetersburgZenit Petersburg
Vtb Liga: Parma - Zenit, Košarka
Arena Sport 1
Četvrtak, 7. Ožu Košarka Košarka
NBA NBA SAD
04:00
Golden State WarriorsGolden State Warriors
Milwaukee BucksMilwaukee Bucks
Nba Liga: Golden State - Milwaukee, Košarka
Arena Sport 1
Liga ABA Liga ABA Europa
18:00
ZadarZadar
IgokeaIgokea
Aba Liga: Zadar - Igoeka, Košarka
Arena Sport 2
Petak, 8. Ožu Košarka Košarka
NBA NBA SAD
04:00
Denver NuggetsDenver Nuggets
Boston CelticsBoston Celtics
Nba Liga: Denver - Boston, Košarka
Arena Sport 1
Ante Zizic (Virtus Bologna) igra u ned. ( 3. Ožu) od 12:00 protiv Sassari, u čet. ( 7. Ožu) od 21:00 protiv Olympiakos
Mario Hezonja (Real Madrid) igra u ned. ( 3. Ožu) od 12:30 protiv MoraBanc Andorra, u čet. ( 7. Ožu) od 20:45 protiv Fenerbahce
Danko Brankovic (Bayern) igra u ned. ( 3. Ožu) od 15:30 protiv Bonn, u čet. ( 7. Ožu) od 18:30 protiv Anadolu Efes
Kresimir Nikic (Alba Berlin) igra u ned. ( 3. Ožu) od 17:00 protiv Oldenburg, u pet. ( 8. Ožu) od 20:30 protiv Baskonia
Željko Sakić (Tofas) igra u ned. ( 3. Ožu) od 18:30 protiv Fenerbahce, u sri. ( 6. Ožu) od 20:00 protiv Cholet
Miro Bilan (Brescia) igra u ned. ( 3. Ožu) od 19:00 protiv Pesaro
Dario Sarić (Golden State Warriors) igra u ned. ( 3. Ožu) od 21:30 protiv Boston Celtics, u čet. ( 7. Ožu) od 4:00 protiv Milwaukee Bucks, u pet. ( 8. Ožu) od 4:00 protiv Chicago Bulls
Ivica Zubac (Los Angeles Clippers) igra u ned. ( 3. Ožu) od 21:30 protiv Minnesota Timberwolves, u uto. ( 5. Ožu) od 2:00 protiv Milwaukee Bucks, u čet. ( 7. Ožu) od 1:30 protiv Houston Rockets
Bojan Bogdanović (New York Knicks) igra u pon. ( 4. Ožu) od 1:00 protiv Cleveland Cavaliers, u sri. ( 6. Ožu) od 1:30 protiv Atlanta Hawks, u sub. ( 9. Ožu) od 1:30 protiv Orlando Magic
Toni Katić (Dinamo Bucharest) igra u pon. ( 4. Ožu) od 18:00 protiv CSM Oradea
Ivan Ramljak (Poitiers) igra u uto. ( 5. Ožu) od 20:00 protiv Rouen, u pet. ( 8. Ožu) od 20:00 protiv ASA