Svjetsko prvenstvo u rukometu igra se u Poljskoj i Švedskoj od 11. do 29. siječnja. Reprezentacija Hrvatske kao drugoplasirana je izborila drugi krug a suparnici u drugom krugu bit će Danska, Bahrein i Belgija. Utakmice hrvatske reprezentacije igraju se u Malmö. U četvrtak, 19. siječnja od 20:30 Hrvatska igra protiv Danske ključnu utakmicu u borbi za jedno od prva dva mjesta. U subotu, Hrvatsku čeka susret protiv Belgije u 18 sati. U ponedjeljak drugi krug završava utakmicom protiv Bahreina u 18 sati. Drugu fazu Egipat i Danska započinju s po četiri boda, Hrvatska i Bahrein s po dva, a Belgija i SAD su bez bodova. Prijenose utakmice hrvatske reprezentacije pratite u živo na RTL-u.
Cadel Evans Great Ocean Race, Women's Race, Geelong (143km)
Live coverage of the 2023 Cadel Evans Road Race, a 143km circuit route starting and ending in Geelong, Victoria as riders cycle along the picturesque Great Ocean Road
Cadel Evans Great Ocean Race, Women's Race, Geelong (143km)
Live coverage of the 2023 Cadel Evans Road Race, a 143km circuit route starting and ending in Geelong, Victoria as riders cycle along the picturesque Great Ocean Road
Hero Dubai Desert Classic: Day 3
Dubai Desert Classic
Hero Dubai Desert Classic: Day 3
Dubai Desert Classic
Elena Rybakina - Aryna Sabalenka
WTA Australian Open
Elena Rybakina - Aryna Sabalenka
WTA Australian Open
Elena Rybakina - Aryna Sabalenka
WTA Australian Open
Elena Rybakina - Aryna Sabalenka
WTA Australian Open
Skijanje, Svjetski Kup, Spindleruv Mlyn - slalom (Ž)
Spindleruv Mlyn Ladies
Skijanje, Svjetski Kup, Spindleruv Mlyn - slalom (Ž)
Spindleruv Mlyn Ladies
Central Coast Mariners - WS Wanderers
A-league
Central Coast Mariners - WS Wanderers
A-league
European Championships, Women's Pursuit, Lenzerheide
Live coverage of the women's pursuit at the 2023 IBU Open European Championships in Lenzerheide, Switzerland
European Championships, Women's Pursuit, Lenzerheide
Live coverage of the women's pursuit at the 2023 IBU Open European Championships in Lenzerheide, Switzerland
Super G | Cortina dAmpezzo
Cortina dAmpezzo
Super G | Cortina dAmpezzo
Cortina dAmpezzo
Beach Volley (Doha) Pro Tour Finals (Ž)
FIVB Beach Pro Tour
Beach Volley (Doha) Pro Tour Finals (Ž)
FIVB Beach Pro Tour
Vakifbank (Ž) - Ilbank (Ž)
Division 1 Women
Vakifbank (Ž) - Ilbank (Ž)
Division 1 Women
Les Rousses | Mixed Classic Sprint, World Cup
Live coverage of the mixed classic sprint at the 2022/23 FIS Cross-Country Skiing World Cup round in Les Rousses, France
Les Rousses | Mixed Classic Sprint, World Cup
Live coverage of the mixed classic sprint at the 2022/23 FIS Cross-Country Skiing World Cup round in Les Rousses, France
TFT Skopje - Osijek
ABA League 2
TFT Skopje - Osijek
ABA League 2
Beach Volley (Doha) Pro Tour Finals (Ž)
FIVB Beach Pro Tour
Beach Volley (Doha) Pro Tour Finals (Ž)
FIVB Beach Pro Tour
European Championship, Women Free Program
Enjoy the best figure skating action on Eurosport.
European Championship, Women Free Program
Enjoy the best figure skating action on Eurosport.
Skijanje, Svjetski Kup, Spindleruv Mlyn - slalom (Ž)
Spindleruv Mlyn Ladies
Skijanje, Svjetski Kup, Spindleruv Mlyn - slalom (Ž)
Spindleruv Mlyn Ladies
Darmstadt - Regensburg
2. Bundesliga
Darmstadt - Regensburg
2. Bundesliga
Holstein Kiel - Greuther Furth
2. Bundesliga
Holstein Kiel - Greuther Furth
2. Bundesliga
Bengaluru - Chennaiyin
Indian Super League
Bengaluru - Chennaiyin
Indian Super League
European Championships, Men’s Pursuit, Lenzerheide
Live coverage of the men's pursuit at the 2023 IBU Open European Championships in Lenzerheide, Switzerland
European Championships, Men’s Pursuit, Lenzerheide
Live coverage of the men's pursuit at the 2023 IBU Open European Championships in Lenzerheide, Switzerland
Accrington - Leeds United
FA Cup
Accrington - Leeds United
FA Cup
UTA Arad - Mioveni
Liga 1
UTA Arad - Mioveni
Liga 1
Charlton - Bolton
League One
Charlton - Bolton
League One
Walsall - Leicester
FA Cup
Walsall - Leicester
FA Cup
NORDIJSKA KOMBINACIJA: Svetski kup, Zefeld, 10km, Muškarci
Nordijska kombinacija
NORDIJSKA KOMBINACIJA: Svetski kup, Zefeld, 10km, Muškarci
Nordijska kombinacija
Snooker, Round 3
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
Snooker, Round 3
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
X2O Trofee Hamme - Flandriencross
X²O Badkamers Trophy
X2O Trofee Hamme - Flandriencross
X²O Badkamers Trophy
Verl - Saarbrucken
3. Liga
Verl - Saarbrucken
3. Liga
Hatayspor - Trabzonspor
Super Lig
Hatayspor - Trabzonspor
Super Lig
Cadiz CF - Mallorca
La Liga
Cadiz CF - Mallorca
La Liga
Brescia - Como
Serie B
Brescia - Como
Serie B
Klizanje - EP, žene, slobodno
2019 European Figure Skating Championships
Klizanje - EP, žene, slobodno
2019 European Figure Skating Championships
Pojedinačno | Bad Mitterndorf HS235
Bad Mitterndorf HS235
Pojedinačno | Bad Mitterndorf HS235
Bad Mitterndorf HS235
Les Rousses | Mixed Classic Sprint, World Cup
Live coverage of the mixed classic sprint at the 2022/23 FIS Cross-Country Skiing World Cup round in Les Rousses, France
Les Rousses | Mixed Classic Sprint, World Cup
Live coverage of the mixed classic sprint at the 2022/23 FIS Cross-Country Skiing World Cup round in Les Rousses, France
Šibenik - Rijeka
SuperSport HNL
Šibenik - Rijeka
SuperSport HNL
Warta Poznan - Rakow
Ekstraklasa
Warta Poznan - Rakow
Ekstraklasa
St Etienne - Sochaux
Ligue 2
St Etienne - Sochaux
Ligue 2
Empoli - Torino
Serie A
Empoli - Torino
Serie A
ATK Mohun Bagan - Odisha FC
Indian Super League
ATK Mohun Bagan - Odisha FC
Indian Super League
Krka Novo Mesto - Helios Domžale
ABA League 2
Krka Novo Mesto - Helios Domžale
ABA League 2
Trofeo Serra de Tramuntana | 155 km | 2600 m
Trofeo Serra de Tramuntana
Trofeo Serra de Tramuntana | 155 km | 2600 m
Trofeo Serra de Tramuntana
Klizanje - EP, žene, slobodno
2019 European Figure Skating Championships
Klizanje - EP, žene, slobodno
2019 European Figure Skating Championships
Hertha Berlin - Union Berlin
Bundesliga
Hertha Berlin - Union Berlin
Bundesliga
Hoffenheim - Borussia Monchengladbach
Bundesliga
Hoffenheim - Borussia Monchengladbach
Bundesliga
Southampton - Blackpool
FA Cup
Southampton - Blackpool
FA Cup
Petrolul - Chindia Targoviste
Liga 1
Petrolul - Chindia Targoviste
Liga 1
Middlesbrough - Watford
Championship
Middlesbrough - Watford
Championship
Fulham - Sunderland
FA Cup
Fulham - Sunderland
FA Cup
Lietkabelis - Labas Gas
LKL
Lietkabelis - Labas Gas
LKL
Milano - Perugia
Serie A1
Milano - Perugia
Serie A1
Pojedinačno | Hinterzarten (Ž)
Hinterzarten (Ž)
Pojedinačno | Hinterzarten (Ž)
Hinterzarten (Ž)
Girona - Barcelona
La Liga
Girona - Barcelona
La Liga
Trofeo Serra de Tramuntana | 155 km | 2600 m
Trofeo Serra de Tramuntana
Trofeo Serra de Tramuntana | 155 km | 2600 m
Trofeo Serra de Tramuntana
Vaterpolo - KUP Srbije: Novi Beograd - Partizan, polufinale 1
Vaterpolo - KUP Srbije: Novi Beograd - Partizan, polufinale 1
Sloboda - Sloga
KLS
Sloboda - Sloga
KLS
Troyes - Lens
Ligue1
Troyes - Lens
Ligue1
Giresunspor - Galatasaray
Super Lig
Giresunspor - Galatasaray
Super Lig
Igokea - Split
Liga ABA
Igokea - Split
Liga ABA
PTW Underground #10
We bring you PTW Underground #10 from MORiS Chorzow in Poland, and it’s a stacked card including Iva Kolasky’s matchup against Diana Strong. In addition, Justin Joy wrestles Luke Jacobs.
PTW Underground #10
We bring you PTW Underground #10 from MORiS Chorzow in Poland, and it’s a stacked card including Iva Kolasky’s matchup against Diana Strong. In addition, Justin Joy wrestles Luke Jacobs.
Dinamo Zagreb - Lokomotiva
SuperSport HNL
Dinamo Zagreb - Lokomotiva
SuperSport HNL
Widzew Lodz - Pogon Szczecin
Ekstraklasa
Widzew Lodz - Pogon Szczecin
Ekstraklasa
Diriyah, Race 2
Enjoy the best sporting action.
Diriyah, Race 2
Enjoy the best sporting action.
Umetničko klizanje: Šampionat Evrope, Espoo, Slobodan program, Ples na ledu, Mešovito
2019 European Figure Skating Championships
Umetničko klizanje: Šampionat Evrope, Espoo, Slobodan program, Ples na ledu, Mešovito
2019 European Figure Skating Championships
Sigma Olomouc - Sparta Prague
Češka 1.liga
Sigma Olomouc - Sparta Prague
Češka 1.liga
Cremonese - Inter
Serie A
Cremonese - Inter
Serie A
Sloga - Borac Banja Luka
ABA League 2
Sloga - Borac Banja Luka
ABA League 2
Notre Dame - Louisville
NCAA
Notre Dame - Louisville
NCAA
Judo Grand Prix: Portugal: 2. DAN
Judo IJF World Tour
Judo Grand Prix: Portugal: 2. DAN
Judo IJF World Tour
Real Oviedo - Villarreal B
LaLiga 1 2 3
Real Oviedo - Villarreal B
LaLiga 1 2 3
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
Bundesliga
Bayern Munich - Eintracht Frankfurt
Bundesliga
Volos NFC - Panetolikos
Super League
Volos NFC - Panetolikos
Super League
Sevilla - Elche
La Liga
Sevilla - Elche
La Liga
Eibar - Leganes
LaLiga 1 2 3
Eibar - Leganes
LaLiga 1 2 3
Preston - Tottenham
FA Cup
Preston - Tottenham
FA Cup
CS U. Craiova - AFC Hermannstadt
Liga 1
CS U. Craiova - AFC Hermannstadt
Liga 1
Giannina - Atromitos
Super League
Giannina - Atromitos
Super League
Dijon - Bordeaux
Ligue 2
Dijon - Bordeaux
Ligue 2
Studentski Centar - MZT Skopje
Liga ABA
Studentski Centar - MZT Skopje
Liga ABA
Varese - Brescia
Lega A
Varese - Brescia
Lega A
San Juan - San Juan (Flat) | 144 km
Vuelta a San Juan Internacional
San Juan - San Juan (Flat) | 144 km
Vuelta a San Juan Internacional
Snooker, Round 4
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
Snooker, Round 4
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
Vaterpolo - KUP Srbije: Radnički - Crvena zvezda, polufinale 2
Vaterpolo - KUP Srbije: Radnički - Crvena zvezda, polufinale 2
Slask Wroclaw - Zaglebie
Ekstraklasa
Slask Wroclaw - Zaglebie
Ekstraklasa
Artur Beterbiev - Anthony Yarde
Artur Beterbiev - Anthony Yarde
Hannover - Kaiserslautern
2. Bundesliga
Hannover - Kaiserslautern
2. Bundesliga
Ludwigsburg - Oldenburg
BBL
Ludwigsburg - Oldenburg
BBL
PGA Tour: Farmers Insurance Open: Day 4
Farmers Insurance Open
PGA Tour: Farmers Insurance Open: Day 4
Farmers Insurance Open
Atalanta - Sampdoria
Serie A
Atalanta - Sampdoria
Serie A
Basquet Girona - Barcelona
ACB
Basquet Girona - Barcelona
ACB
Umetničko klizanje: Šampionat Evrope, Espoo, Slobodan program, Žene
2019 European Figure Skating Championships
Umetničko klizanje: Šampionat Evrope, Espoo, Slobodan program, Žene
2019 European Figure Skating Championships
AZ Alkmaar - Utrecht
Eredivisie
AZ Alkmaar - Utrecht
Eredivisie
Marseille - Monako
Ligue1
Marseille - Monako
Ligue1
Getafe - Real Betis
La Liga
Getafe - Real Betis
La Liga
Manchester United - Reading
FA Cup
Manchester United - Reading
FA Cup
San Lorenzo - Arsenal Sarandi
Liga Profesional
San Lorenzo - Arsenal Sarandi
Liga Profesional
Colorado Avalanche - St. Louis Blues
NHL
Colorado Avalanche - St. Louis Blues
NHL
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
NBA
Philadelphia 76ers - Denver Nuggets
NBA
PGA Tour: Farmers Insurance Open: Day 4
Farmers Insurance Open
PGA Tour: Farmers Insurance Open: Day 4
Farmers Insurance Open
Snooker, Quarter-final
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
Snooker, Quarter-final
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
Snooker, Quarter-final
Enjoy the best snooker action on Eurosport.
Snooker, Quarter-final
Enjoy the best snooker action on Eurosport.