SuperSport Prva NL SuperSport Prva NL
Hrvatska Hrvatska
Sezona 2023/2024
SuperSport Prva NL hrvatska je nogometna liga drugog stupnja. Osnovana je 1992. kao 2. HNL te restrukturirana kao Prva NL 2022. Prva NL trenutno uključuje 12 klubova. Tijekom sezone igraju se 33 kola trokružnim sustavom, svatko sa svakim tri puta. Na kraju sezone prvak napreduje u HNL, a mijenja ga posljednjeplasirana momčad HNL-a.
Sezona 2023/24 počinje 11. kolovoza.
11. Kol
26. Svi
Posljednji video sažeci
Sažeci: Bijelo Brdo - Orijent (0-0) | SuperSport Prva NL
14. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Dugopolje - Cibalia (1-2) | SuperSport Prva NL
14. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Sesvete - Šibenik (0-4) | SuperSport Prva NL
14. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Solin - Croatia Zmijavci (4-0) | SuperSport Prva NL
14. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Vukovar 91 - Dubrava (3-1) | SuperSport Prva NL
14. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Croatia Zmijavci - Bijelo Brdo (3-0) | SuperSport Prva NL
7. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Dubrava - Orijent (0-1) | SuperSport Prva NL
2. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Dugopolje - Šibenik (0-4) | SuperSport Prva NL
30. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Cibalia - Orijent (1-1) | SuperSport Prva NL
23. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Bijelo Brdo - Šibenik (1-3) | SuperSport Prva NL
16. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Croatia Zmijavci - Cibalia (2-0) | SuperSport Prva NL
16. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Dugopolje - Sesvete (1-3) | SuperSport Prva NL
16. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Orijent - Zrinjski Jurjevac (0-1) | SuperSport Prva NL
16. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Solin - Vukovar 91 (0-1) | SuperSport Prva NL
16. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Šibenik - Orijent (1-0) | SuperSport Prva NL
9. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Pokaži još ostale (+10)
SuperSport Prva NL
SuperSport Prva NL - Sljedeće utakmice Uživo
Četvrtak, 23. Svi
15:50
Sesvete Sesvete
Cibalia Cibalia
TV prijenos još nije dostupan.
Petak, 24. Svi
15:50
Vukovar 91 Vukovar 91
Zrinjski Jurjevac Zrinjski Jurjevac
TV prijenos još nije dostupan.
Subota, 25. Svi
17:30
Dugopolje Dugopolje
Orijent Orijent
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
NK Jarun NK Jarun
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Šibenik Šibenik
Dubrava Dubrava
TV prijenos još nije dostupan.
Nedjelja, 26. Svi
17:30
Solin Solin
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
TV prijenos još nije dostupan.
Subota, 1. Lip
17:30
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
Dugopolje Dugopolje
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Cibalia Cibalia
Vukovar 91 Vukovar 91
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
Sesvete Sesvete
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Dubrava Dubrava
Solin Solin
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Orijent Orijent
NK Jarun NK Jarun
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Zrinjski Jurjevac Zrinjski Jurjevac
Šibenik Šibenik
TV prijenos još nije dostupan.
O P N I Golovi Bod
1. Zrinjski Jurjevac Zrinjski Jurjevac 31 25 3 3 51:15 78
2. Šibenik Šibenik 31 24 4 3 65:18 76
3. Vukovar 91 Vukovar 91 31 15 10 6 50:33 55
4. Sesvete Sesvete 31 11 6 14 33:37 39
5. NK Jarun NK Jarun 31 11 5 15 34:45 38
6. Cibalia Cibalia 31 11 4 16 35:50 37
7. Dugopolje Dugopolje 31 8 12 11 37:43 36
8. Dubrava Dubrava 31 9 8 14 33:43 35
9. Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci 31 7 11 13 35:46 32
10. Orijent Orijent 31 7 10 14 34:48 31
11. Bijelo Brdo Bijelo Brdo 31 5 13 13 27:43 28
12. Solin Solin 31 4 12 15 33:46 24
# Igrač Momčad G
1. Dominik Dogan Zrinjski Jurjevac
22
2. Josip Majic Sibenik
13
3. Ivan Bozic Sibenik
12
4. Dragan Juranovic Dubrava
11
4. Torless Knoll Vukovar 91
11
4. Zinedin Mustedanagic Vukovar 91
11
7. Bruno Zdunic Dugopolje
10
7. Mirko Susak Sesvete
10
7. Karlo Miljanic Cibalia
10
7. Antonio Kacunko Solin
10
11. Halid Alghoul NK Jarun
8
11. Tomislav Gudelj Croatia Zmijavci
8
11. Vanja Pelko Vukovar 91
8
11. Mateo Topic Sesvete
8
11. Carlos Torres Sibenik
8
16. Ivan Cvijanovic Sibenik
7
16. Robin Gonzalez Vukovar 91
7
18. Baboucarr Faal Orijent
6
18. Niko Gajzler Orijent
6
18. Ilan Pejic Bijelo Brdo
6
Četvrtak, 23. Svi
15:50
Sesvete Sesvete
Cibalia Cibalia
TV prijenos još nije dostupan.
Petak, 24. Svi
15:50
Vukovar 91 Vukovar 91
Zrinjski Jurjevac Zrinjski Jurjevac
TV prijenos još nije dostupan.
Subota, 25. Svi
17:30
Dugopolje Dugopolje
Orijent Orijent
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
NK Jarun NK Jarun
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Šibenik Šibenik
Dubrava Dubrava
TV prijenos još nije dostupan.
Nedjelja, 26. Svi
17:30
Solin Solin
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
TV prijenos još nije dostupan.