Održan je ždrijeb osmine finala Konferencijske lige, a Dinamo je izvukao grčki Paok. Paok je u kvalifikacijama za Ligu Prvaka s ukupnih 3:0 bio bolji od splitskog Hajduka. Prva utakmica je 7. ožujka u Zagrebu, a uzvrat je sedam dana kasnije u Solunu. Dinamovim navijačima zabranjeno je gostovanje u Grčkoj zbog nereda ranije ove sezone u Ateni. Prijenos utakmice Dinama i Paoka pratite uživo na Areni Sport.

Nogomet Nogomet

SuperSport HNL SuperSport HNL Hrvatska
15:00
BelupoBelupo
LokomotivaLokomotiva
Belupo - Lokomotiva | Supersport Hnl, Round 25
MAXSport1
17:10
Hajduk SplitHajduk Split
Istra 1961Istra 1961
Hajduk Split - Istra 1961 | Supersport Hnl, Round 25
MAXSport1
SuperSport Prva NL SuperSport Prva NL Hrvatska
12:50
ŠibenikŠibenik
Croatia ZmijavciCroatia Zmijavci
šibenik - Croatia, Supersport Prva Nogometna Liga 2023./2024.
MAXSport1
Premier League Premier League Engleska
16:00
EvertonEverton
West Ham UnitedWest Ham United
Premier League: Everton - West Ham, Nogomet
Arena Sport 1
16:00
NottinghamNottingham
LiverpoolLiverpool
Premier League: Nottingham - Liverpool, Nogomet
Arena Sport 3
16:00
BrentfordBrentford
ChelseaChelsea
Premier League: Brentford - Chelsea, Nogomet
Arena Sport 7
16:00
Newcastle UtdNewcastle Utd
Wolverhampton WanderersWolverhampton Wanderers
Premier League: Newcastle - Wolves, Nogomet
Arena Sport 8
16:00
TottenhamTottenham
Crystal PalaceCrystal Palace
Ivan Perisic
Premier League: Tottenham - Crystal Palace, Nogomet
Arena Sport 9
16:00
FulhamFulham
Brighton & Hove AlbionBrighton & Hove Albion
Premier League: Fulham - Brighton, Nogomet
Arena Sport 10
18:30
LutonLuton
Aston VillaAston Villa
Premier League: Luton - Aston Villa, Nogomet
Arena Sport 3
Championship Championship Engleska
13:30
HuddersfieldHuddersfield
Leeds UnitedLeeds United
Championship: Huddersfield - Leeds, Nogomet
Arena Sport 1
13:30
Bristol CityBristol City
CardiffCardiff
Man City Vs. Everton | Title Challengers Manchester City Host Everton At Joie Stadium As The Side Hope To Grab Three Points In The Title Race. City Have Won The Last Five Meetings Between These Sides, Can Everton Turn Things Around Here?
DAZN
La Liga La Liga Španjolska
14:00
SevillaSevilla
Real SociedadReal Sociedad
španjolska Liga: Sevilla - Real Sociedad, Nogomet
Arena Sport 6
16:15
Rayo VallecanoRayo Vallecano
Cadiz CFCadiz CF
španjolska Liga: Vallecano - Cadiz, Nogomet
Arena Sport 6
18:30
GetafeGetafe
Las PalmasLas Palmas
španjolska Liga: Getafe - Las Palmas, Nogomet
Arena Sport 6
21:00
ValenciaValencia
Real MadridReal Madrid
Luka Modric
španjolska Liga: Valencia - Real Madrid, Nogomet
Arena Sport 6
Serie A Serie A Italija
15:00
UdineseUdinese
SalernitanaSalernitana
Talijanska Liga: Udinese - Salernitana, Nogomet
Arena Sport 4
18:00
MonzaMonza
AS RomaAS Roma
Talijanska Liga: Monza - Roma, Nogomet
Arena Sport 4
20:45
TorinoTorino
FiorentinaFiorentina
Nikola Vlasic
Talijanska Liga: Torino - Fiorentina, Nogomet
Arena Sport 4
Serie B Serie B Italija
14:00
BresciaBrescia
PalermoPalermo
Nogomet - Serie B: Brescia - Palermo
Sportklub HD
Ligue1 Ligue1 Francuska
17:00
ReimsReims
LilleLille
Francuska Liga: Reims - Lille, Nogomet
Arena Sport 5
21:00
ClermontClermont
MarseilleMarseille
Francuska Liga: Clermont - O. Marseille, Nogomet
Arena Sport 1
Ligue 2 Ligue 2 Francuska
15:00
Paris FCParis FC
St EtienneSt Etienne
Francuska 2. Liga: Paris - St Etienne, Nogomet
Arena Sport 2
Bundesliga Bundesliga Njemačka
15:30
Union BerlinUnion Berlin
DortmundDortmund
Josip Juranovic
Nogomet - Bundesliga: Union Berlin - Dortmund
Sportklub 3Sportklub 5
15:30
HeidenheimHeidenheim
Eintracht FrankfurtEintracht Frankfurt
Fudbal - Bundesliga: Hedenheim - Eintracht
Sportklub 7
15:30
MainzMainz
Borussia MonchengladbachBorussia Monchengladbach
Fudbal - Bundesliga: Mainz - Monchengladbach (uključenje)
Sportklub 8
18:30
WolfsburgWolfsburg
VfB StuttgartVfB Stuttgart
Nogomet - Bundesliga: Wolfsburg - Stuttgart
Sportklub 3
Eredivisie Eredivisie Nizozemska
20:00
VitesseVitesse
TwenteTwente
Nogomet - Nizozemska Liga: Vitesse - Twente
Sportklub 5
21:00
Sparta RotterdamSparta Rotterdam
AZ AlkmaarAZ Alkmaar
Nogomet - Nizozemska Liga: Sparta - Az Alkmaar
Sportklub 4
Jupiler League Jupiler League Belgija
20:45
Standard LiegeStandard Liege
GentGent
Belgijska Liga: Standard - Gent, Nogomet
Arena Sport 3
Premier League Premier League Rusija
12:00
CSKA MoscowCSKA Moscow
OrenburgOrenburg
Ruska Premijer Liga: Cska - Orenburg, Nogomet
Arena Sport 4
Super Liga Super Liga Srbija
18:30
PartizanPartizan
Zeleznicar PancevoZeleznicar Pancevo
Superliga Srbija: Partizan - železničar, Nogomet
Arena Sport 9
Češka 1.liga Češka 1.liga Češka
18:00
FK PardubiceFK Pardubice
PlzenPlzen
Fudbal - češka Liga: Pardubice - Viktoria Plzen
Sportklub 7
Premier League Premier League BiH
13:00
FK Igman KonjicFK Igman Konjic
Siroki BrijegSiroki Brijeg
Premijer Liga Bih: Igman - široki Brijeg, Nogomet
Arena Sport 3
Prva Liga Prva Liga Slovenija
15:00
Olimpija LjubljanaOlimpija Ljubljana
CeljeCelje
Nogomet - Slovenska 1. Liga: Olimpija - Celje
Sportklub 4
17:30
MariborMaribor
DomžaleDomžale
Nogomet - Slovenska 1. Liga: Maribor - Domžale
Sportklub 8
CAF Champions League CAF Champions League Afrika
14:00
MamelodiMamelodi
MazembeMazembe
Nogomet - Liga Prvaka Afrike: Mamelodi - Mazembe
Sportklub 2
20:00
Esperance TunisEsperance Tunis
Al-Hilal OmdurmanAl-Hilal Omdurman
Nogomet - Liga Prvaka Afrike: Esperance - Hilal (sudan)
Sportklub 2
20:00
Petro AtleticoPetro Atletico
Etoile SahelEtoile Sahel
Fudbal - Afrička Liga šampiona: Atletico Petroleos - Etoile Sahel
Sportklub 7
Ekstraklasa Ekstraklasa Poljska
20:00
LegiaLegia
Pogon SzczecinPogon Szczecin
Poljska Liga: Legia - Pogon, Nogomet
Arena Sport 5
Super Lig Super Lig Turska
17:00
HataysporHatayspor
FenerbahceFenerbahce
Dominik Livakovic
Nogomet - Turska Liga: Hatay - Fenerbahce
Sportklub HD
Liga 1 Liga 1 Rumunjska
13:00
UTA AradUTA Arad
FC U CraiovaFC U Craiova
Rumunjska Liga: Arad - U Craiova, Nogomet
Arena Sport 2
19:00
Farul ConstantaFarul Constanta
CFR ClujCFR Cluj
Rumunjska Liga: Farul - Cfr, Nogomet
Arena Sport 7
Parva Liga Parva Liga Bugarska
11:45
EtarEtar
Lok. SofiaLok. Sofia
Nogomet - Bugarska Liga: Etar - Lokomotiv Sofia
Sportklub HD
16:45
Slavia SofiaSlavia Sofia
Botev PlovdivBotev Plovdiv
Nogomet - Bugarska Liga: Slavia - Botev Plovdiv
Sportklub 9
Copa de la Liga Profesional Copa de la Liga Profesional Argentina
23:15
IndependienteIndependiente
Argentinos JrsArgentinos Jrs
Argentinska Liga: Independiente - Argentinos Juniors, Nogomet
Arena Sport 3
2. Bundesliga 2. Bundesliga Njemačka
13:00
Hansa RostockHansa Rostock
KaiserslauternKaiserslautern
Nogomet: 2. Bundesliga: Hansa - Kaiserslautern
Sportklub 1
13:00
HannoverHannover
DusseldorfDusseldorf
Nogomet: 2. Bundesliga: Hannover - Fortuna
Sportklub 3
TFF 1. Lig TFF 1. Lig Turska
11:30
BodrumsporBodrumspor
EyupsporEyupspor
Nogomet - Turska 2. Liga: Bodrum - Eyup
Sportklub 2
3. Liga 3. Liga Njemačka
14:00
MannheimMannheim
RegensburgRegensburg
Nogomet - 3. Bundesliga: Mannheim - Regensburg
Sportklub 6
14:00
HallescherHallescher
SG Dynamo DresdenSG Dynamo Dresden
Nogomet - 3. Bundesliga: Hallescher - Dynamo Dresden
Sportklub 8
14:00
1860 München1860 München
UlmUlm
Fudbal - 3. Bundesliga: Munchen 1860 - Ulm 1846
Sportklub 9
14:00
LubeckLubeck
SaarbruckenSaarbrucken
Fudbal - 3. Bundesliga: Lubeck - Saarbrucken
Sportklub 10
16:30
RW EssenRW Essen
UnterhachingUnterhaching
Fudbal - 3. Bundesliga: Rot-weiss - Unterhaching
Sportklub 10

Košarka Košarka

Premijer liga Premijer liga Hrvatska
17:00
Dinamo ZagrebDinamo Zagreb
AlkarAlkar
Košarka Ph (m): Dinamo - Alkar
SPTV
19:30
GKK ŠibenikGKK Šibenik
CibonaCibona
Košarka: šibenka - Cibona, Favbet Premijer Liga 2023./2024.
MAXSport1
ACB ACB Španjolska
18:00
UnicajaUnicaja
BilbaoBilbao
Košarka - španjolska Liga: Unicaja - Bilbao
Sportklub 4
18:00
ManresaManresa
MurciaMurcia
Košarka - španjolska Liga: Manresa - Murcia
Sportklub 5
20:45
TenerifeTenerife
GranadaGranada
Košarka - španjolska Liga: Tenerife - Granada
Sportklub 3
20:45
Joventut BadalonaJoventut Badalona
BreoganBreogan
Košarka - španjolska Liga: Joventut - Breogan
Sportklub 6
Lega A Lega A Italija
20:30
ReggianaReggiana
TrentoTrento
Talijanska Liga: Reggio Emilia - Trentino, Košarka
Arena Sport 8
NBA NBA SAD
23:00
Miami HeatMiami Heat
Utah JazzUtah Jazz
Nba Liga: Miami - Utah, Košarka
Arena Sport 1
BBL BBL Njemačka
20:00
ChemnitzChemnitz
UlmUlm
Košarka - Bundesliga: Chemnitz - Ulm
Sportklub 8
Süper Ligi Süper Ligi Turska
13:30
Turk TelekomTurk Telekom
GalatasarayGalatasaray
Turska Liga: Turk Telekom - Galatasaray, Košarka
Arena Sport 8
Liga Nova KBM Liga Nova KBM Slovenija
13:00
SenčurSenčur
RogaškaRogaška
Košarka - Slovenska Liga: šenčur - Rogaška
Sportklub 4
LKL LKL Litva
16:00
Košarka - Litvanska liga: Rytas - Juventus

LKL

Sportklub 6
Super League Super League Izrael
18:15
Hapoel Tel-AvivHapoel Tel-Aviv
Hapoel HolonHapoel Holon
Košarka - Izraelska Liga: Hapoel Tel Aviv - Holon
Sportklub 6
NCAA NCAA SAD
19:00
BaylorBaylor
KansasKansas
Ncaa Košarka: Baylor - Kansas
Sportklub 1
22:00
North CarolinaNorth Carolina
North Carolina StateNorth Carolina State
Ncaa Košarka: North Carolina - North Carolina State
Sportklub 1
Liga ABA Liga ABA Europa
19:00
FMP BeogradFMP Beograd
BoracBorac
Aba Liga: Fmp - Borac, Košarka
Arena Sport 2

Motošport Motošport

Formula 1 Formula 1
16:00
F1 Bahrain: Utrka

Formula 1

Sportklub 4K
WEC WEC
14:00
Qatar 1812km | Race - Part 2, Round 1

Live coverage of the race from the first round of the 2024 FIA World Endurance Championship, taking place at the Lusail International Circuit.

Eurosport Player
17:15
QATAR 1812 KM, Race

Enjoy the best sporting action.

Eurosport 2 - BalkanEurosport Player

Tenis Tenis

ATP Dubai ATP Dubai UAE
16:00
Ugo HumbertUgo Humbert
Alexander BublikAlexander Bublik
Atp 500 Dubai: Finale
Sportklub 2
WTA San Diego WTA San Diego SAD
23:30
Navarro E.Navarro E.
Katie BoulterKatie Boulter
Wta 500 San Diego: 1/2 Finale
Sportklub 2
WTA ATX Open WTA ATX Open SAD
21:00
Anhelina KalininaAnhelina Kalinina
Xiyu WangXiyu Wang
Wta Austin 250: 1/2 Finale: Collins - Kostyuk
Sportklub 9

Rukomet Rukomet

Handball-Bundesliga Handball-Bundesliga Njemačka
20:30
GummersbachGummersbach
SC MagdeburgSC Magdeburg
Rukomet - Njemačka Liga: Gummersbach - Magdeburg
Sportklub HD
1. NLB Liga 1. NLB Liga Slovenija
20:00
RibnicaRibnica
Gorenje VelenjeGorenje Velenje
Rukomet - Slovenačka Liga (m): Ribnica - Gorenje
Sportklub 9

Biciklizam Biciklizam

Strade Bianche Strade Bianche Italija
14:00
Strade Bianche | 215 km | 3500 m

Strade Bianche

Eurosport 2 - BalkanEurosport Player
Strade Bianche (Ž) Strade Bianche (Ž) Italija
12:00
Strade Bianche (Ž) | 136 km

Strade Bianche (Ž)

Eurosport 2 - BalkanEurosport Player

MMA MMA

Oktagon Oktagon Poljska
18:00
Patrik Kincl
Piotr Wawrzyniak
Oktagon 54 | The Undisputed Middleweight King Of Oktagon Will Be Crowned, As Champion Patrik Kincl Battles Interim Champion Piotr Wawrzyniak. Plus, 16 Light Heavyweights Compete In The Tipsport Gamechanger Tournament, With A €1million Cash Prize At Stake.
DAZN
Rajadamnern World Series Rajadamnern World Series Azija
13:45
RWS: Super Lightweight Title

Rajadamnern World Series gears up for another action-packed night as we get to see who will be crowned the new RWS Super Lightweight champion at the home of Muay Thai.

DAZN

Hokej Hokej

NHL NHL SAD
18:30
Carolina HurricanesCarolina Hurricanes
Winnipeg JetsWinnipeg Jets
Nhl: Carolina - Winnipeg, Hokej Na Ledu
Arena Sport 1
21:00
Detroit Red WingsDetroit Red Wings
Florida PanthersFlorida Panthers
Nhl: Detroit - Florida, Hokej Na Ledu
Arena Sport 2

Alpsko skijanje Alpsko skijanje

Aspen Aspen SAD
17:55
Veleslalom | Aspen

Aspen

HTV2Eurosport - Balkan
18:00
Veleslalom | Aspen

Aspen

HTV2Eurosport - Balkan
20:45
Veleslalom | Aspen

Aspen

Eurosport - BalkanHTV2

Golf Golf

Cognizant Classic in The Palm Beaches Cognizant Classic in The Palm Beaches SAD
19:30
PALM BEACH CLASSIC

Day 3  

Eurosport 2 - Balkan

Atletika Atletika

IAAF Svjetsko dvoransko prvenstvo IAAF Svjetsko dvoransko prvenstvo
20:00
Glasgow, Svjetsko atletsko prvenstvo u dvorani

IAAF Svjetsko dvoransko prvenstvo

HTV2
21:55
Glasgow, Svjetsko atletsko prvenstvo u dvorani

IAAF Svjetsko dvoransko prvenstvo

HTV2

Zimski sportovi Zimski sportovi

Snowboard Cross Snowboard Cross Španjolska
12:50
World Cup, Mixed Snowboard Cross, Sierra Nevada

Live coverage of the mixed snowboard cross event at the 2023/24 FIS Snowboard World Cup round in Sierra Nevada, Spain

Eurosport Player
Nordijska kombinacija Nordijska kombinacija Finska
14:10
World Cup, Men's Sprint Relay, Lahti

Live coverage of the men's sprint relay at the 2023/24 FIS Nordic Combined World Cup round in Lahti, Finland

Eurosport - BalkanEurosport Player

Borilački športovi Borilački športovi

Judo IJF World Tour Judo IJF World Tour
13:00
Džudo, Grand Slam Taškent

Judo IJF World Tour

SPTV

Skokovi Skokovi

Lahti HS130 Lahti HS130 Finska
16:05
Ekipno natjecanje | Lahti HS130

Lahti HS130

Eurosport - BalkanEurosport Player

Biatlon Biatlon

IBU Youth/Junior World Championships IBU Youth/Junior World Championships Estonija
11:30
Otepaa | Women's Relay, Youth & Junior World Championships

Live coverage of the junior women's relay at the 2024 IBU Biathlon Youth & Junior World Championships in Otepaa, Estonia

Eurosport Player
Oslo Holmenkollen Oslo Holmenkollen Norveška
13:05
Masovni štart 12.5 km - žene | Oslo Holmenkollen

Oslo Holmenkollen

Eurosport - BalkanEurosport Player
14:35
Masovni štart 12.5 km - žene | Oslo Holmenkollen

Oslo Holmenkollen

Eurosport - BalkanEurosport Player
15:00
Masovni štart 15 km - muškarci | Oslo Holmenkollen

Oslo Holmenkollen

Eurosport - BalkanEurosport Player

Skijaško trčanje Skijaško trčanje

Cross-Country World Cup Cross-Country World Cup Finska
11:45
Lahti | Men's 20km Classic, World Cup

Live coverage of the men’s 20km classic at the FIS Cross-country World Cup round in Lahti, Finland

Eurosport Player

Boks Boks

16:00
Jaouad Belmehdi
Alfred Lamptey
Belmehdi Vs. Lamptey: Fight Night | Catch Live Boxing From Abu Dhabi, As Jaouad Belmehdi (19-1-3) And Alfred Lamptey (13-0) Step Into The Ring For Their Super Featherweight Bout. Undefeated Lamptey Faces His Biggest Challenge To Date, With Belmehdi Himself On A Three-fight Win Streak.
DAZN
TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo. Kdje i kada igrajo utakmice hrvatski klubovi i hrvatska reprezentacija - Prijenosi utakmica uživo. Provjeri prijenose uživo na kanalima Sportkluba, MaxSportTV-ja, Arene Sport, HNTV-ja i HRT-ja.