Raspored utakmica Hrvatskih košarkarskih reprezentativaca in hrvatskih. Kdje i kada igraju Ivica Zubac, Dario Šarić, Bojan Bogdanović, Cibona, Split
Sutra, 22. Svi
17:50
Lietuvos Rytas Lietuvos Rytas Ivan Buva
BC Wolves BC Wolves
LKL LKL
18:00
Unics Kazan Unics Kazan Velimir Perasovic
Lokomotiv Kuban Lokomotiv Kuban
VTB United League VTB United League
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Igokea Igokea Goran Filipovic
Prvenstvo BiH Prvenstvo BiH
TV prijenos još nije dostupan.
18:30
Ludwigsburg Ludwigsburg
Bayern Bayern Danko Brankovic
BBL BBL
TV prijenos još nije dostupan.
20:00
Orleans Orleans Toni Perkovic
Rouen Rouen
Pro B Pro B
TV prijenos još nije dostupan.
Četvrtak, 23. Svi
19:30
PS Karlsruhe PS Karlsruhe Darko Bajo
Phoenix Hagen Phoenix Hagen
Pro A Pro A
TV prijenos još nije dostupan.
Petak, 24. Svi
17:50
BC Wolves BC Wolves
Lietuvos Rytas Lietuvos Rytas Ivan Buva
LKL LKL
TV prijenos još nije dostupan.
20:00
Zadar Zadar
Split Split
Premijer liga Premijer liga
TV prijenos još nije dostupan.
21:00
Real Madrid Real Madrid Mario Hezonja
Olympiakos Olympiakos
Euroleague Euroleague
TV prijenos još nije dostupan.
Subota, 25. Svi
15:00
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
Trefl Sopot Trefl Sopot Zan Tabak
Polska Liga Koszykówki Polska Liga Koszykówki
TV prijenos još nije dostupan.
20:30
Vichy-Clermont Vichy-Clermont
Boulazac Boulazac Martin Junakovic
Pro B Pro B
TV prijenos još nije dostupan.
Nedjelja, 26. Svi
20:00
Zadar Zadar
Split Split
Premijer liga Premijer liga
TV prijenos još nije dostupan.
Ponedjeljak, 27. Svi
17:50
Lietuvos Rytas Lietuvos Rytas Ivan Buva
BC Wolves BC Wolves
LKL LKL
TV prijenos još nije dostupan.
Utorak, 28. Svi
20:00
Boulazac Boulazac Martin Junakovic
Vichy-Clermont Vichy-Clermont
Pro B Pro B
TV prijenos još nije dostupan.
Srijeda, 29. Svi
20:00
Split Split
Zadar Zadar
Premijer liga Premijer liga
TV prijenos još nije dostupan.
Utorak, 2. Srp
20:00
Slovenija Slovenija
Hrvatska Hrvatska
Olimpijske igre - kvalifikacije Olimpijske igre - kvalifikacije
TV prijenos još nije dostupan.
Srijeda, 3. Srp
16:30
Hrvatska Hrvatska
Novi Zeland Novi Zeland
Olimpijske igre - kvalifikacije Olimpijske igre - kvalifikacije
TV prijenos još nije dostupan.
Četvrtak, 21. Stu
18:00
Hrvatska Hrvatska
BiH BiH
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Petak, 22. Stu
18:00
Latvija Latvija
Belgija Belgija Dario Gjergja
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Nedjelja, 24. Stu
18:00
BiH BiH
Hrvatska Hrvatska
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Ponedjeljak, 25. Stu
18:00
Belgija Belgija Dario Gjergja
Latvija Latvija
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Četvrtak, 20. Vel
18:00
Belgija Belgija Dario Gjergja
Slovačka Slovačka
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Petak, 21. Vel
18:00
Hrvatska Hrvatska
Francuska Francuska
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Nedjelja, 23. Vel
18:00
Španjolska Španjolska
Belgija Belgija Dario Gjergja
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Ponedjeljak, 24. Vel
18:00
Cipar Cipar
Hrvatska Hrvatska
EuroBasket EuroBasket
TV prijenos još nije dostupan.
Ante Zizic (Virtus Bologna) igra u uto. (21. Svi) od 20:45 protiv Tortona
Danko Brankovic (Bayern) igra u sri. (22. Svi) od 18:30 protiv Ludwigsburg
Mario Hezonja (Real Madrid) igra u pet. (24. Svi) od 21:00 protiv Olympiakos