Hrvatski reprezentativci
Raspored utakmica Hrvatskih nogometnih reprezentativaca in hrvatskih nogometnih klubova. Kdje i kada igraju Luka Modrić, Ivan Perišić, Mateo Kovačić, Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka, Osijek...
3. Lis
Danas
Paralimni<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mario Buric</b></i>
Paralimni
Mario Buric
First Division
18:00
Nea Salamis<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Lendric</b></i>
Nea Salamis
Ivan Lendric
Karmiotissa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Branko Vrgoc</b></i>
Karmiotissa
Branko Vrgoc
First Division
18:00
Olympiakos Nicosia
Olympiakos Nicosia
FK Krylya Sovetov Samara<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mateo Barac</b></i>
FK Krylya Sovetov Samara
Mateo Barac
Premier League
18:00
Krasnodar
Krasnodar
Karagumruk
Karagumruk
Super Lig
19:00
Istanbulspor AS<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marin Ljubic</b></i>
Istanbulspor AS
Marin Ljubic
AEK Athens FC<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Domagoj Vida</b></i>
AEK Athens FC
Domagoj Vida
Super League
19:00
Ionikos
Ionikos
Varnamo
Varnamo
Allsvenskan
19:00
Mjallby<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Josip Filipovic</b></i>
Mjallby
Josip Filipovic
Chindia Targoviste
Chindia Targoviste
Liga 1
20:00
FC Rapid Bucuresti<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ljuban Crepulja</b></i>
FC Rapid Bucuresti
Ljuban Crepulja
Verona
Verona
Serie A
20:45
Udinese<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Filip Benkovic</b></i>
Udinese
Filip Benkovic
4. Lis
Sutra
Zhejiang Greentown<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Franko Andrijasevic</b></i>
Zhejiang Greentown
Franko Andrijasevic
Super League
13:30
Wuhan Three Towns
Wuhan Three Towns
Gabala U19
Gabala U19
UEFA Youth League
15:00
Hajduk Split U19
Hajduk Split U19
Nevinnomyssk
Nevinnomyssk
Kup Rusije
16:00
Neftekhimik<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Arian Mrsulja</b></i>
Neftekhimik
Arian Mrsulja
Crotone<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Mirko Maric</b></i>
Crotone
Mirko Maric
Coppa Italia Serie C
17:30
Messina<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Maks Juraj Celic</b></i>
Messina
Maks Juraj Celic
Kotwica Kolobrzeg<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Josip Soljic</b></i>
Kotwica Kolobrzeg
Josip Soljic
2. Liga
18:00
Garbarnia
Garbarnia
Bayern Munich<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Gabriel Vidovic</b></i>
Bayern Munich
Gabriel Vidovic
Liga prvaka
18:45
Plzen<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Alvir</b></i>
Plzen
Marko Alvir
Marseille<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Duje Caleta-Car</b></i>
Marseille
Duje Caleta-Car
Liga prvaka
18:45
Sporting
Sporting
Chesterfield
Chesterfield
National League
20:45
Dagenham & Red.<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nikola Tavares</b></i>
Dagenham & Red.
Nikola Tavares
FC Porto
FC Porto
Liga prvaka
21:00
Bayer Leverkusen<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Noah Pesch</b></i>
Bayer Leverkusen
Noah Pesch
Eintracht Frankfurt<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Kristijan Jakic</b></i>
Eintracht Frankfurt
Kristijan Jakic
Liga prvaka
21:00
Tottenham<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivan Perisic</b></i>
Tottenham
Ivan Perisic
Club Brugge KV
Club Brugge KV
Liga prvaka
21:00
Atletico Madrid<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ivo Grbic</b></i>
Atletico Madrid
Ivo Grbic
Liverpool
Liverpool
Liga prvaka
21:00
Rangers<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Nikola Katic</b></i>
Rangers
Nikola Katic
Inter<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marcelo Brozovic</b></i>
Inter
Marcelo Brozovic
Liga prvaka
21:00
Barcelona
Barcelona
5. Lis
Srijeda
Shanghai Port<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Ante Majstorovic</b></i>
Shanghai Port
Ante Majstorovic
Super League
13:30
Beijing Guoan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Dabro</b></i>
Beijing Guoan
Marko Dabro
Ankaraspor
Ankaraspor
2. Lig Beyaz Grup
14:00
Bursaspor<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Luka Capan</b></i>
Bursaspor
Luka Capan
Ulyanovsk
Ulyanovsk
Kup Rusije
14:00
Rubin Kazan<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Silvije Begic</b></i>
Rubin Kazan
Silvije Begic
Kholding
Kholding
Kup Rusije
14:00
Ufa<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Filip Mrzljak</b></i>
Ufa
Filip Mrzljak
Salzburg U19
Salzburg U19
UEFA Youth League
14:30
Dinamo Zagreb U19
Dinamo Zagreb U19
Viterbese<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Antonini Culina</b></i>
Viterbese
Antonini Culina
Coppa Italia Serie C
14:30
San Donato
San Donato
Mosonmagyarovari TE
Mosonmagyarovari TE
Merkantil Bank Liga
15:00
Budafoki<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Danijel Romic</b></i>
Budafoki
Danijel Romic
Sogdiana<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Jure Obsivac</b></i>
Sogdiana
Jure Obsivac
AFC Cup
15:00
Kuala Lumpur<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Bojan Hodak</b></i>
Kuala Lumpur
Bojan Hodak
Nyiregyhaza
Nyiregyhaza
Merkantil Bank Liga
15:00
MTK Budapest<br><i><b class='fs-9'><i class='fa fa-user' aria-hidden='true'></i> Marko Perkovic</b></i>
MTK Budapest
Marko Perkovic

Domagoj Vida (AEK Athens FC) igra u pon. od 19:00 protiv Ionikos, u ned. od 20:15 protiv Aris
Duje Caleta-Car (Marseille) igra u uto. od 18:45 protiv Sporting, u sub. od 17:00 protiv AC Ajaccio
Marcelo Brozovic (Inter) igra u uto. od 21:00 protiv Barcelona, u sub. od 15:00 protiv Sassuolo
Ivan Perisic (Tottenham) igra u uto. od 21:00 protiv Eintracht Frankfurt, u sub. od 18:30 protiv Brighton & Hove Albion
Borna Barisic (Rangers) igra u uto. od 21:00 protiv Liverpool, u sub. od 16:00 protiv St. Mirren
Kristijan Jakic (Eintracht Frankfurt) igra u uto. od 21:00 protiv Tottenham, u sub. od 15:30 protiv Bochum
Ivo Grbic (Atletico Madrid) igra u uto. od 21:00 protiv Club Brugge KV, u sub. od 16:15 protiv Girona
Josip Juranovic (Celtic) igra u sri. od 18:45 protiv RB Leipzig, u sub. od 13:30 protiv St Johnstone
Josko Gvardiol (RB Leipzig) igra u sri. od 18:45 protiv Celtic, u sub. od 15:30 protiv Mainz
Luka Modric (Real Madrid) igra u sri. od 21:00 protiv Shakhtar Donetsk, u sub. od 21:00 protiv Getafe
Mateo Kovacic (Chelsea) igra u sri. od 21:00 protiv AC Milan, u sub. od 16:00 protiv Wolverhampton Wanderers
Simon Sluga (Ludogorets) igra u čet. od 18:45 protiv HJK
Nikola Vlasic (West Ham United) igra u čet. od 18:45 protiv Anderlecht, u ned. od 15:00 protiv Fulham
Andrej Kramaric (Hoffenheim) igra u pet. od 20:30 protiv Werder Bremen
Dejan Lovren (Zenit Petersburg) igra u sub. od 13:00 protiv Fakel
Josip Brekalo (Wolfsburg) igra u sub. od 15:30 protiv Augsburg
Marin Pongracic (Wolfsburg) igra u sub. od 15:30 protiv Augsburg
Mario Pasalic (Atalanta) igra u ned. od 15:00 protiv Udinese
Borna Sosa (VfB Stuttgart) igra u ned. od 19:30 protiv Union Berlin