Hrvatski reprezentativci
Raspored utakmica Hrvatskih nogometnih reprezentativaca in hrvatskih nogometnih klubova. Kdje i kada igraju Luka Modrić, Ivan Perišić, Mateo Kovačić, Joško Guardiol, Ivan Rakitić, Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka, Osijek...
Sutra, 23. Tra
18:00
Siauliai FA Siauliai FA
Suduva Suduva Tomislav Gomelt
A Lyga A Lyga
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Achnas Achnas Toni Gorupec
Apollon Apollon
First Division First Division
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec Matko Perdijic
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
1.Liga 1.Liga
TV prijenos još nije dostupan.
18:30
Austria Lustenau Austria Lustenau Leo Mikic
AC Wolfsberger AC Wolfsberger
Tipico Bundesliga Tipico Bundesliga
TV prijenos još nije dostupan.
19:30
Bellinzona Bellinzona Marko Basic
Schaffhausen Schaffhausen
Challenge League Challenge League
TV prijenos još nije dostupan.
Srijeda, 24. Tra
Dominik Kotarski (PAOK) igra u sri. (24. Tra) od 16:00 protiv Lamia, u ned. (28. Tra) od 18:30 protiv AEK Athens FC
Simon Sluga (Ludogorets) igra u sri. (24. Tra) od 17:45 protiv Hebar
Domagoj Vida (AEK Athens FC) igra u sri. (24. Tra) od 19:30 protiv Panathinaikos, u ned. (28. Tra) od 18:30 protiv PAOK
Mislav Oršić (Trabzonspor) igra u sri. (24. Tra) od 19:30 protiv Karagumruk, u ned. (28. Tra) od 18:00 protiv Gaziantep
Ivo Grbić (Sheffield Utd) igra u sri. (24. Tra) od 21:00 protiv Manchester United, u sub. (27. Tra) od 16:00 protiv Newcastle Utd
Borna Sosa (Ajax) igra u sri. (24. Tra) od 21:00 protiv Excelsior
Mario Pasalic (Atalanta) igra u sri. (24. Tra) od 21:00 protiv Fiorentina, u ned. (28. Tra) od 18:00 protiv Empoli
Josip Sutalo (Ajax) igra u sri. (24. Tra) od 21:00 protiv Excelsior
Mateo Kovacic (Manchester City) igra u čet. (25. Tra) od 21:00 protiv Brighton & Hove Albion, u ned. (28. Tra) od 17:30 protiv Nottingham
Luka Ivanusec (Feyenoord) igra u čet. (25. Tra) od 21:00 protiv Go Ahead Eagles
Josko Gvardiol (Manchester City) igra u čet. (25. Tra) od 21:00 protiv Brighton & Hove Albion, u ned. (28. Tra) od 17:30 protiv Nottingham
Andrej Kramaric (Hoffenheim) igra u pet. (26. Tra) od 20:30 protiv Bochum
Luka Modric (Real Madrid) igra u pet. (26. Tra) od 21:00 protiv Real Sociedad
Antonio-Čolak (Parma) igra u sub. (27. Tra) od 14:00 protiv Lecco
Nikola Vlasic (Torino) igra u sub. (27. Tra) od 15:00 protiv Inter
Marin Pongracic (Lecce) igra u sub. (27. Tra) od 15:00 protiv Monza
Kristijan Jakić (Augsburg) igra u sub. (27. Tra) od 15:30 protiv Werder Bremen
Dominik Livakovic (Fenerbahce) igra u sub. (27. Tra) od 18:00 protiv Besiktas
Marcelo Brozovic (Al-Nassr) igra u sub. (27. Tra) od 20:00 protiv Al Khaleej
Borna Barisic (Rangers) igra u ned. (28. Tra) od 13:30 protiv St. Mirren
Josip Juranovic (Union Berlin) igra u ned. (28. Tra) od 15:30 protiv Borussia Monchengladbach
Ante Budimir (Osasuna) igra u ned. (28. Tra) od 16:15 protiv Granada CF
Duje Čaleta-Car (Lyon) igra u ned. (28. Tra) od 19:00 protiv Monako
Dejan Lovren (Lyon) igra u ned. (28. Tra) od 19:00 protiv Monako
Martin Erlic (Sassuolo) igra u ned. (28. Tra) od 20:45 protiv Fiorentina