SuperSport Kup SuperSport Kup
Hrvatska Hrvatska
Sezona 2023/2024
Ovaj tjedan igraju se utakmice osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa. U utorak nogometaši Rudeša dočekuju Slaven Belupo, na jugu Hrvatske odigrat će se susret trećeligaša - Jadrana iz Ploča, i splitskog Hajduka. Osijek u Karlovcu igra protiv istoimenog trećeligaša.
U srijedu igraju NK Oriolik iz Oriovca i Dinamo Zagreb, a u Velikoj Gorici igraju HNK Gorica i Križevci.
Prijenose utakmica Hrvatskog nogometnog kupa pratite uživo na kanalima MaxSporta.
16. Ruj
12. Svi
Posljednji video sažeci
Sažeci: Rijeka - Dinamo Zagreb (1-3) | SuperSport Kup
22. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Dinamo Zagreb - Rijeka (0-0) | SuperSport Kup
15. Svi Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Hajduk Split - Dinamo Zagreb (0-1) | SuperSport Kup
3. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Lokomotiva - Rijeka (0-1) | SuperSport Kup
3. Tra Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Dinamo Zagreb - HNK Gorica (4-0) | SuperSport Kup
28. Vel Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Rudeš - Rijeka (0-1) | SuperSport Kup
28. Vel Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Hajduk Split - Varaždin (5-0) | SuperSport Kup
27. Vel Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Lokomotiva - Osijek (1-0) | SuperSport Kup
27. Vel Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Varaždin - Istra 1961 (3-2) | SuperSport Kup
5. Pro Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Cibalia - Rijeka (1-3) | SuperSport Kup
5. Pro Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Vukovar 91 - Lokomotiva (1-2) | SuperSport Kup
29. Stu Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: HNK Gorica - NK Krizevci (4-0) | SuperSport Kup
1. Stu Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Oriolik - Dinamo Zagreb (0-8) | SuperSport Kup
1. Stu Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: Rudeš - Belupo (3-1) | SuperSport Kup
31. Lis Hrvatska Nogometna Televizija
Sažeci: NK Jadran Luka Ploce - Hajduk Split (0-2) | SuperSport Kup
31. Lis Hrvatska Nogometna Televizija
Pokaži još ostale (+10)
SuperSport Kup
SuperSport Kup - Sljedeće utakmice Uživo
Nema podataka
O P N I Golovi Bod
Srijeda, 13. Ruj
Gornja Vrba Gornja Vrba
Hajduk Split Hajduk Split
0
6
Srijeda, 20. Ruj
Moslavina Moslavina
Belupo Belupo
2
4
Utorak, 26. Ruj
Kutjevo Kutjevo
Osijek Osijek
1
4
Cibalia Cibalia
NK Zagreb NK Zagreb
6
0
NK Grobnican NK Grobnican
Varaždin Varaždin
0(0)
1(0)
Libertas Libertas
Rijeka Rijeka
0
9
Srijeda, 27. Ruj
Croatia Zmijavci Croatia Zmijavci
Rudeš Rudeš
0
1
Dugo Selo Dugo Selo
Lokomotiva Lokomotiva
0
1
NK Jadran Luka Ploce NK Jadran Luka Ploce
Belisce Belisce
2
1
Porec Porec
Oriolik Oriolik
0(0)
1(0)
Ponikve Ponikve
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1
4
NK Krizevci NK Krizevci
Šibenik Šibenik
4(2)
3(2)
Vukovar 91 Vukovar 91
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
4
1
Zagora Zagora
Istra 1961 Istra 1961
0
2
Zagorec K. Zagorec K.
HNK Gorica HNK Gorica
0
2
Karlovac Karlovac
Vinogradar Vinogradar
2
1