Konferencijska liga Konferencijska liga
Sezona 2023/2024
Nogometaši zagrebačkog Dinama natjecat će se u skupini C grupne faze UEFA Konferencijske lige, a suparnici će im biti češka Viktorija Plzen, kazahstanski prvak Astana i kosovski prvak Ballkani.
Utakmice 1. kola grupne faze natjecanja su na rasporedu 21. rujna, a posljednje, šesto kolo će biti odigrano 14. prosinca. Počeci utakmica Konferencijske lige su tri vremenska termina: od 16.30, 18.45 i 21 sat po srednjoeuropskom vremenu.
Pobjednici svih osam skupina će se izravno plasirati u osminu finala, dok će drugoplasirane i trećeplasirane momčadi razigravati za mjesto među 16 najboljih.
Prijenose utakmica Konferencijske lige možete pratiti na Areni Sport.
25. Srp
23. Svi
Posljednji video sažeci
Sažeci: Aston Villa - Ajax (4-0) | Konferencijska liga
16. Ožu Aston Villa FC
Sažeci: Aston Villa - Ajax (4-0) | Konferencijska liga
15. Ožu AFC Ajax
Sažeci: Ajax - Aston Villa (0-0) | Konferencijska liga
9. Ožu Aston Villa FC
Sažeci: Dinamo Zagreb - Real Betis (1-1) | Konferencijska liga
24. Vel GNK Dinamo Official TV
Sažeci: Bodo/Glimt - Ajax (1-2) | Konferencijska liga
23. Vel AFC Ajax
Sažeci: Zrinjski - Aston Villa (1-1) | Konferencijska liga
16. Pro Aston Villa FC
Sažeci: Legia - AZ Alkmaar (2-0) | Konferencijska liga
15. Pro AZ Alkmaar
Sažeci: FC Astana - Dinamo Zagreb (0-2) | Konferencijska liga
3. Pro GNK Dinamo Official TV
Sažeci: Aston Villa - Legia (2-1) | Konferencijska liga
2. Pro Aston Villa FC
Sažeci: AZ Alkmaar - Zrinjski (1-0) | Konferencijska liga
1. Pro AZ Alkmaar
Sažeci: Aston Villa - AZ Alkmaar (2-1) | Konferencijska liga
11. Stu Aston Villa FC
Sažeci: Aston Villa - AZ Alkmaar (2-1) | Konferencijska liga
10. Stu AZ Alkmaar
Sažeci: Club Brugge KV - Lugano (2-0) | Konferencijska liga
9. Stu Aston Villa FC
Sažeci: AZ Alkmaar - Aston Villa (1-4) | Konferencijska liga
27. Lis AZ Alkmaar
Sažeci: AZ Alkmaar - Aston Villa (1-4) | Konferencijska liga
27. Lis AZ Alkmaar
Pokaži još ostale (+10)
Konferencijska liga
Konferencijska liga - Sljedeće utakmice Uživo
Nema podataka
Group A O P N I Golovi Bod
1. Lille Lille 6 4 2 0 10:2 14
2. Slovan Bratislava Slovan Bratislava 6 3 1 2 8:7 10
3. Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana 6 2 0 4 4:9 6
4. Klaksvik Klaksvik 6 1 1 4 5:9 4
Group B O P N I Golovi Bod
1. Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv 6 5 0 1 14:9 15
2. Gent Gent 6 4 1 1 16:7 13
3. FK Zorya Luhansk FK Zorya Luhansk 6 2 1 3 10:11 7
4. Breidablik Breidablik 6 0 0 6 5:18 0
Group C O P N I Golovi Bod
1. Plzen Plzen 6 6 0 0 9:1 18
2. Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb 6 3 0 3 10:5 9
3. FC Astana FC Astana 6 1 1 4 4:13 4
4. KF Ballkani KF Ballkani 6 1 1 4 3:7 4
Group D O P N I Golovi Bod
1. Club Brugge KV Club Brugge KV 6 5 1 0 15:3 16
2. Bodo/Glimt Bodo/Glimt 6 3 1 2 11:8 10
3. Besiktas Besiktas 6 1 1 4 7:14 4
4. Lugano Lugano 6 1 1 4 6:14 4
Group E O P N I Golovi Bod
1. Aston Villa Aston Villa 6 4 1 1 12:7 13
2. Legia Legia 6 4 0 2 10:6 12
3. AZ Alkmaar AZ Alkmaar 6 2 0 4 7:12 6
4. Zrinjski Zrinjski 6 1 1 4 6:10 4
Group F O P N I Golovi Bod
1. Fiorentina Fiorentina 6 3 3 0 14:6 12
2. Ferencvaros Ferencvaros 6 2 4 0 9:6 10
3. Genk Genk 6 2 3 1 8:5 9
4. Cukaricki Cukaricki 6 0 0 6 2:16 0
Group G O P N I Golovi Bod
1. PAOK PAOK 6 5 1 0 16:10 16
2. Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt 6 3 0 3 11:7 9
3. Aberdeen Aberdeen 6 1 3 2 10:10 6
4. HJK HJK 6 0 2 4 7:17 2
Group H O P N I Golovi Bod
1. Fenerbahce Fenerbahce 6 4 0 2 13:11 12
2. Ludogorets Ludogorets 6 4 0 2 11:11 12
3. Nordsjaelland Nordsjaelland 6 3 1 2 17:7 10
4. Trnava Trnava 6 0 1 5 3:15 1
# Igrač Momčad G
1. Eran Zahavi Maccabi Tel Aviv
5
2. Benjamin Nygren Nordsjaelland
5
2. Gift O. Gent
5
4. Aleksandar Cavric Slovan Bratislava
4
5. Dor Peretz Maccabi Tel Aviv
4
5. Jakub Piotrowski Ludogorets
4
5. Yazici Y. Lille
4
8. Hans Vanaken Club Brugge KV
4
8. Rodriguez T. Club Brugge KV
4
8. Bruno Petkovic Dinamo Zagreb
4
8. Omar Marmoush Eintracht Frankfurt
4
12. Tarik Tissoudali Gent
3
13. Michy Batshuayi Fenerbahce
3
13. Tomas Chory Plzen
3
13. Cuypers H. Gent
3
13. Gorbach I. FK Zorya Luhansk
3
13. Pavlidis E. AZ Alkmaar
3
13. Amahl William Pellegrino Bodo/Glimt
3
13. Luca Ranieri Fiorentina
3
20. Rasmussen C. Nordsjaelland
3
Utorak, 25. Srp
Atletic Escaldes Atletic Escaldes
Partizani Partizani
0
1
Hamrun Hamrun
Dinamo Tbilisi Dinamo Tbilisi
2
1
The New Saints FC The New Saints FC
Hesperange Hesperange
1
1
KF Ballkani KF Ballkani
Larne Larne
3
0
Tre Penne Tre Penne
Valmiera Valmiera
0
3
Srijeda, 26. Srp
Struga Struga
Buducnost Buducnost
1
0
Rigas Rigas
Sabah Baku Sabah Baku
0
2
Midtjylland Midtjylland
Niedercorn Niedercorn
2
0
CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia
FC Steaua Bucuresti FC Steaua Bucuresti
0
1
Balzan Balzan
Neman Neman
2
0
Fenerbahce Fenerbahce
La Fiorita La Fiorita
5
0
Četvrtak, 27. Srp
Alashkert Alashkert
Debrecen Debrecen
0
1
Ararat-Armenia Ararat-Armenia
Aris Aris
1
1
Hibernian Hibernian
Inter Escaldes Inter Escaldes
2
1
Ordabasy Ordabasy
Legia Legia
2
2
Bodo/Glimt Bodo/Glimt
Bohemians Bohemians
3
0
Gabala Gabala
Omonia Omonia
2
3
Gzira United Gzira United
Dudelange Dudelange
2
0
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
Riga FC Riga FC
2
1
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Aktobe Aktobe
1
4