Olimpijske igre - kvalifikacije Olimpijske igre - kvalifikacije
Francuska Francuska
Sezona 2024
Paris
| | |
27. Srp
10. Lis
Posljednji video sažeci
Nike Top 5 Plays | Semi-Finals | FIBA Olympic Qualifying Tournament 2020
4. Srp FIBA
Olimpijske igre - kvalifikacije
Olimpijske igre - kvalifikacije - Sljedeće utakmice Uživo
Utorak, 2. Srp
14:30
Brazil Brazil
Crna gora Crna gora
TV prijenos još nije dostupan.
16:30
Egipat Egipat
Dominikanska republika Dominikanska republika
17:30
Finska Finska
Bahami Bahami
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Gruzija Gruzija
Latvija Latvija
TV prijenos još nije dostupan.
20:00
Slovenija Slovenija
Hrvatska Hrvatska
20:30
Libanon Libanon
Španjolska Španjolska
23:30
Italija Italija
Bahrein Bahrein
Srijeda, 3. Srp
02:30
Meksiko Meksiko
Litva Litva
14:30
Crna gora Crna gora
Kamerun Kamerun
16:30
Hrvatska Hrvatska
Novi Zeland Novi Zeland
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Bahami Bahami
Poljska Poljska
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Latvija Latvija
Filipini Filipini
TV prijenos još nije dostupan.
20:00
Dominikanska republika Dominikanska republika
Grčka Grčka
20:30
Španjolska Španjolska
Angola Angola
TV prijenos još nije dostupan.
23:30
Litva Litva
Obala Slonovače Obala Slonovače
TV prijenos još nije dostupan.
Četvrtak, 4. Srp
02:30
Bahrein Bahrein
Portoriko Portoriko
TV prijenos još nije dostupan.
14:30
Filipini Filipini
Gruzija Gruzija
TV prijenos još nije dostupan.
16:30
Novi Zeland Novi Zeland
Slovenija Slovenija
TV prijenos još nije dostupan.
17:30
Angola Angola
Libanon Libanon
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Kamerun Kamerun
Brazil Brazil
TV prijenos još nije dostupan.
Group C1 O P I Bod
1. Hrvatska Hrvatska 0 0 0 0
2. Slovenija Slovenija 0 0 0 0
3. Novi Zeland Novi Zeland 0 0 0 0
Group A1 O P I Bod
1. Libanon Libanon 0 0 0 0
2. Angola Angola 0 0 0 0
3. Španjolska Španjolska 0 0 0 0
Group A2 O P I Bod
1. Finska Finska 0 0 0 0
2. Poljska Poljska 0 0 0 0
3. Bahami Bahami 0 0 0 0
Group B1 O P I Bod
1. Latvija Latvija 0 0 0 0
2. Filipini Filipini 0 0 0 0
3. Gruzija Gruzija 0 0 0 0
Group B2 O P I Bod
1. Crna gora Crna gora 0 0 0 0
2. Kamerun Kamerun 0 0 0 0
3. Brazil Brazil 0 0 0 0
Group C2 O P I Bod
1. Grčka Grčka 0 0 0 0
2. Egipat Egipat 0 0 0 0
3. Dominikanska republika Dominikanska republika 0 0 0 0
Group D1 O P I Bod
1. Obala Slonovače Obala Slonovače 0 0 0 0
2. Litva Litva 0 0 0 0
3. Meksiko Meksiko 0 0 0 0
Group D2 O P I Bod
1. Italija Italija 0 0 0 0
2. Portoriko Portoriko 0 0 0 0
3. Bahrein Bahrein 0 0 0 0
Utorak, 2. Srp
14:30
Brazil Brazil
Crna gora Crna gora
TV prijenos još nije dostupan.
16:30
Egipat Egipat
Dominikanska republika Dominikanska republika
17:30
Finska Finska
Bahami Bahami
TV prijenos još nije dostupan.
18:00
Gruzija Gruzija
Latvija Latvija
TV prijenos još nije dostupan.
20:00
Slovenija Slovenija
Hrvatska Hrvatska
20:30
Libanon Libanon
Španjolska Španjolska
23:30
Italija Italija
Bahrein Bahrein