Prijenos košarkarskih utakmica uživo - NBA, Euroliga, ABA liga
Košarka uživo na TV-ju - prijenosi utakmica. Kdje i kada igraju Ivica Zubac, Dario Šarić, Bojan Bogdanović, Cibona, Split, Zadar. Prijenosi utakmica lige NBA, ABA lige, Eurolige i hrvatske Premijer lige - Košarka uživo
Košarka prijenosi uživo
Košarka
Petak, 29. Ožu
Košarka
Eurocup
Europa
20:30
London Lions
Paris
Košarka - Eurocup: 1/2 Finale (g2): London - Paris
Süper Ligi
Turska
16:00
Cagdas Bodrum Spor
Galatasaray
Turska Liga: Cagdas Bodrum - Galatasaray, Košarka
Euroleague
Europa
18:45
Fenerbahce
Alba Berlin
Košarka - Euroleague: Fenerbahce - Alba
20:30
Real Madrid
Crvena zvezda
Košarka - Euroleague: Real Madrid - Crvena Zvezda
20:30
Virtus Bologna
Panathinaikos
Košarka - Euroleague: Virtus - Panathinaikos
Subota, 30. Ožu
Košarka
ACB
Španjolska
18:00
Breogan
Bilbao
Košarka - španjolska Liga: Breogan - Bilbao
18:00
Palencia
Tenerife
Košarka - španska Liga: Palencia - Tenerife
20:45
Baskonia
Tecnyconta Zaragoza
Košarka - španjolska Liga: Baskonia - Zaragoza
20:45
Unicaja
Basquet Girona
Košarka - španska Liga: Unicaja - Girona
Lega A
Italija
19:00
Basket Napoli
Venezia
Talijanska Liga: Napoli - Venezia, Košarka
20:30
Reggiana
Olimpia Milano
Talijanska Liga: Reggio Emilia - Milano, Košarka
LNB
Francuska
16:00
Limoges
Chalon/Saone
Košarka - Francuska Liga: Limoges - Chalon
18:30
Strasbourg
Lyon-Villeurbanne
Košarka - Francuska Liga: Strasbourg - Asvel
21:00
Saint Quentin
Monako
Košarka - Francuska Liga: Saint-quentin - Monaco
NBA
SAD
03:00
Sacramento Kings
Dallas Mavericks
Nba Liga: Sacramento - Dallas, Košarka
22:00
New Orleans Pelicans
Boston Celtics
Nba Liga: New Orleans - Boston, Košarka
BBL
Njemačka
20:00
Bonn
Vechta
Košarka - Nemačka Liga: Bonn - Vechta
Süper Ligi
Turska
11:00
Turk Telekom
Manisa
Turska Liga: Turk Telekom - Manisa, Košarka
13:30
Darussafaka
Merkezefendi
Turska Liga: Darusafaka - Merkezefendi, Košarka
Liga Nova KBM
Slovenija
13:00
Helios Domžale
Senčur
Košarka - Slovenska Liga: Helios - šenčur
LKL
Litva
15:00
Nevezis
Lietuvos Rytas
Košarka - Litvanska Liga: Nevezis - Rytas
NCAA
SAD
00:09
North Carolina State
Marquette
Ncaa Košarka: March Madness - 1/8 Finala: Marquette - Nc State
00:39
Gonzaga
Purdue
Ncaa Košarka: March Madness - 1/8 Finala: Purdue - Gonzaga
02:39
Duke
Houston
Ncaa Košarka: March Madness - 1/8 Finala: Houston - Duke
03:09
Creighton
Tennessee
Ncaa Košarka: March Madness - 1/8 Finala: Tennessee - Creighton
23:05
NCAA košarka: March Madness - 1/4 Finale
NCAA
Liga ABA
Europa
17:00
Krka Novo Mesto
Cedevita Olimpija
Aba Liga: Krka - Cedevita Olimpija, Košarka
19:00
Mornar Bar
Borac
Aba Liga: Mornar - Borac, Košarka
21:00
Cibona
Igokea
Aba Liga: Cibona - Igokea, Košarka
Nedjelja, 31. Ožu
Košarka
ACB
Španjolska
12:30
Real Madrid
Manresa
Košarka - španjolska Liga: Real Madrid - Manresa
13:00
Gran Canaria
Valencia
Košarka - španjolska Liga: Gran Canaria - Valencia
17:00
Granada
Joventut Badalona
Košarka - španska Liga: Granada - Joventut
17:00
Murcia
MoraBanc Andorra
Košarka - španska Liga: Murcia - Andorra
LNB
Francuska
16:30
Gravelines-Dunkerque
Le Portel
Košarka - Francuska Liga: Gravelines - Le Portel
19:00
Paris
Nanterre
Košarka - Francuska Liga: Paris - Nanterre
NBA
SAD
00:30
Atlanta Hawks
Milwaukee Bucks
Nba Liga: Atlanta - Milwaukee, Košarka
21:30
Denver Nuggets
Cleveland Cavaliers
Nba Liga: Denver - Cleveland, Košarka
NCAA
SAD
01:50
NCAA košarka: March Madness - 1/4 Finale
NCAA
20:10
NCAA košarka: March Madness - 1/4 Finale 3
NCAA
22:55
NCAA košarka: March Madness - 1/4 Finale 4
NCAA
Euroleague
Europa
01:15
Košarka - Euroleague: Zalgiris - Armani
Euroleague
Liga ABA
Europa
18:00
Mega Soccerbet
Split
Aba Liga: Mega - Split, Košarka
19:30
Buducnost
Partizan
Aba Liga: Budućnost - Partizan, Košarka
Ponedjeljak, 1. Tra
Košarka
Lega A
Italija
20:00
Virtus Bologna
Pistoia
Talijanska Liga: Bologna - Pistoia, Košarka
NBA
SAD
00:00
Charlotte Hornets
Los Angeles Clippers
Nba Liga: Charlotte - La Clippers, Košarka
Liga ABA
Europa
18:00
Crvena zvezda
Studentski Centar
Aba Liga: Crvena Zvezda - Sc Derby, Košarka
Utorak, 2. Tra
Košarka
Premijer liga
Hrvatska
18:00
Cibona
Cedevita Junior
Košarka: Cibona - Cedevita Junior, Favbet Premijer Liga 2023./2024.
NBA
SAD
02:00
New Orleans Pelicans
Phoenix Suns
Nba Liga: New Orleans - Phoenix, Košarka
Süper Ligi
Turska
17:00
Anadolu Efes
Petkim Spor
Turska Liga: Anadolu Efes - Petkim Spor, Košarka
Srijeda, 3. Tra
Košarka
NBA
SAD
00:30
NBA LIGA: DALLAS - GSW, košarka
NBA
Champions League
Europa
18:30
Murcia
Ludwigsburg
Fiba Liga Prvaka: Murcia - Mhp Riesen G1, Košarka
19:00
Bonn
Peristeri
Liga Prvaka: Telekom Bonn - Peristeri G1, Košarka
20:00
Tenerife
Tofas
Fiba Liga Prvaka: Lenovo Tenerife - Tofas Bursa G1, Košarka
21:00
Unicaja
Prometheus
Fiba Liga Prvaka: Unicaja - Promitheas G1, Košarka
Četvrtak, 4. Tra
Košarka
NBA
SAD
01:30
Boston Celtics
Oklahoma City Thunder
Nba Liga: Boston - Oklahoma, Košarka
Toni Katić (Dinamo Bucharest) igra u pet. (29. Ožu) od 17:00 protiv CSM Oradea
Željko Sakić (Tofas) igra u pet. (29. Ožu) od 18:30 protiv Bursaspor, u sri. ( 3. Tra) od 20:00 protiv Tenerife
Kresimir Nikic (Alba Berlin) igra u pet. (29. Ožu) od 18:45 protiv Fenerbahce, u ned. (31. Ožu) od 15:30 protiv Hamburg, u čet. ( 4. Tra) od 20:30 protiv Partizan
Mario Hezonja (Real Madrid) igra u pet. (29. Ožu) od 20:30 protiv Crvena zvezda, u ned. (31. Ožu) od 12:30 protiv Manresa
Ante Zizic (Virtus Bologna) igra u pet. (29. Ožu) od 20:30 protiv Panathinaikos, u pon. ( 1. Tra) od 20:00 protiv Pistoia
Dario Sarić (Golden State Warriors) igra u sub. (30. Ožu) od 0:00 protiv Charlotte Hornets, u pon. ( 1. Tra) od 1:00 protiv San Antonio Spurs, u sri. ( 3. Tra) od 4:00 protiv Dallas Mavericks, u pet. ( 5. Tra) od 2:00 protiv Houston Rockets
Ivica Zubac (Los Angeles Clippers) igra u sub. (30. Ožu) od 0:00 protiv Orlando Magic, u pon. ( 1. Tra) od 0:00 protiv Charlotte Hornets, u sri. ( 3. Tra) od 4:00 protiv Sacramento Kings, u pet. ( 5. Tra) od 4:00 protiv Denver Nuggets
Bojan Bogdanović (New York Knicks) igra u sub. (30. Ožu) od 1:00 protiv San Antonio Spurs, u pon. ( 1. Tra) od 1:00 protiv Oklahoma City Thunder, u sri. ( 3. Tra) od 1:30 protiv Miami Heat, u pet. ( 5. Tra) od 1:30 protiv Sacramento Kings
Ivan Ramljak (Poitiers) igra u sub. (30. Ožu) od 20:00 protiv Boulazac
Miro Bilan (Brescia) igra u sub. (30. Ožu) od 21:00 protiv Varese
Danko Brankovic (Bayern) igra u ned. (31. Ožu) od 15:30 protiv Bamberg