TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo - Hrvatska, Danas
Četvrtak, 25. Tra | Svi sportovi prijenosi uživo
Četvrtak, 25. Tra | Svi sportovi
Nogomet
Serie A
Italija
20:00
Udinese
AS Roma
Talijanska Liga: Udinese - Roma, Nogomet
Eredivisie
Nizozemska
18:45
Heerenveen
PSV
Nogomet - Nizozemska Liga: Heerenveen - Psv
21:00
Go Ahead Eagles
Feyenoord
Luka Ivanusec
Nogomet - Nizozemska Liga: Go Ahead Eagles - Feyenoord
Jupiler League
Belgija
20:30
Antwerp
St. Gilloise
Belgijska Liga: Antwerp - Union, Nogomet
Premier League
Rusija
15:00
Ural
FK Rostov
Ruska Liga: Ural - Rostov, Nogomet
17:15
Fakel
FK Krylya Sovetov Samara
Ruska Liga: Fakel - Kryla, Nogomet
19:30
CSKA Moscow
Spartak Moscow
Ruska Liga: Cska Moskva - Spartak Moskva, Nogomet
Allsvenskan
Švedska
19:00
Djurgarden
Malmo FF
Fudbal - švedska Liga: Djurgarden - Malmo
Liga 1
Rumunjska
18:00
AFC Hermannstadt
Petrolul
Rumunjska Liga: Hermannstadt - Petrolul, Nogomet
20:45
CS U. Craiova
CFR Cluj
Rumunjska Liga: U Craiova - Cfr, Nogomet
Asian Cup U23
Azija
16:00
Katar U23
Japan U23
Nogomet - Kup Azije U23: 1/4 Finale: Qatar - Japan
19:30
Južna Korea U23
Indonezija U23
Fudbal - Kup Azije U23: 1/4 Finale: South Korea - Indonesia
Pokal Slovenije
Slovenija
20:00
Mura
Rogaška
Fudbal - Slovenački Kup: 1/2 Finale: Mura - Rogaška
Košarka
Premijer liga
Hrvatska
19:00
Cibona
Dubrava
Košarka: Cibona - Dubrava, Favbet Premijer Liga 2023./2024.
Euroleague
Europa
20:15
Panathinaikos
Maccabi Tel Aviv
Košarka - Euroleague: Playoffs (g2): Panathinaikos - Maccabi
21:00
Real Madrid
Baskonia
Košarka - Euroleague: Playoffs (g2): Real Madrid - Baskonia
Tenis
ATP Madrid
Španjolska
11:00
Yoshihito Nishioka
Felix Auger-Aliassime
Atp Masters & Wta 1000 Madrid
11:00
Alejandro Tabilo
Flavio Cobolli
Atp Masters & Wta 1000 Madrid: Atp Masters & Wta 1000 Madrid
11:00
Pedro Cachin
Sebastian Ofner
Wta 1000 & Atp Masters Madrid
17:00
Darwin Blanch
Rafael Nadal
Darwin Blanch - Rafael Nadal | Atp Madrid, 1/64 Finals
WTA Madrid
Španjolska
11:00
Donna Vekić
Maria Sakkari
Wta 1000 & Atp Masters Madrid
11:00
Madison Keys
Irina Begu
Atp Masters & Wta 1000 Madrid
Rukomet
Champions League
Europa
20:45
Paris SG
Barcelona
Ehf Liga Prvaka: Psg - Barca, Rukomet
Odbojka
Serie A1
Italija
18:00
Perugia
Monza
Odbojka - Talijanska Liga (m): Playoff - Finale (g3): Perugia - Monza
Biciklizam
Tour de Romandie
Švicarska
15:30
Fribourg - Les Marécottes (Hilly) | 171 km | 2400 m
Tour de Romandie
Presidential Cycling Tour of Turkey
Turska
13:30
Bodrum - Kusadasi (Flat) | 177 km
Presidential Cycling Tour of Turkey
Nicolas Gojković
Snooker
World Pool Masters
18:00
Bilijar - World Pool Masters
World Pool Masters
Betfred World Championship
VB
14:00
Ronnie O'Sullivan
Jackson Page
Snooker, World Championship | Round 2 | Action From The 2024 World Championship, At The Iconic Crucible Theatre In Sheffield
20:00
John Higgins
Jamie Jones
Snooker, World Championship | Round 1 | Action From The 2024 World Championship, At The Iconic Crucible Theatre In Sheffield
20:00
Judd Trump
Tom Ford
Snooker, World Championship | Round 2 | Action From The 2024 World Championship, At The Iconic Crucible Theatre In Sheffield
Golf
Zurich Classic of New Orleans
SAD
21:30
Classic Of New Orleans | Day 1
PGA Tour
Borilački športovi
Europsko prvenstvo u judu
Europa
17:00
Zagreb, Judo - Europsko prvenstvo
Europsko prvenstvo u judu
Bejzbol
MLB
SAD
19:10
Cleveland Guardians
Boston Red Sox
Mlb: Boston - Cleveland, Baseball
TV program Hrvatska - Raspored utakmica i prijenosa uživo. Kdje i kada igrajo utakmice hrvatski klubovi i hrvatska reprezentacija - Prijenosi utakmica uživo. Provjeri prijenose uživo na kanalima Sportkluba, MaxSportTV-ja, Arene Sport, HNTV-ja i HRT-ja.